• Diğer

Sultangazi

Cahit Altunay, Cebeci Esnafını Ziyaret Etti

AK Parti Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Cebeci caddesinde bulunan esnafları ziyaret ederek vatandaşların talep ve sorunlarını dinledi.

Cahit Altunay, Cebeci Esnafını Ziyaret Etti

Okunma: 440

19 Haziran 2018 09:40
-A

+A

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Sevgi Yiğit, AK Parti Sultangazi Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Bedia Yıldız, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Başkan Yardımcıları Rana Danışman, Fevzi Dülger’in eşlik ettiği ziyarette Cebeci esnafının sorun ve önerileri dinlendi. Altunay, “Bizler AK Parti olarak sadece seçimden seçime değil, her fırsatta ilçe halkı ile bir arada olmaya gayret ediyoruz.  AK Partinin 16 yıllık iktidarındaki artan başarı ivmesinin altında yapılan hizmetlerle birlikte sahada yapılan çalışmalar yatmaktadır. Halkın arasında, halkla birlikte hem Türkiye'nin emin adımlarla 2023 hedeflerine ilerlemesini amaçlıyor hem de halkın taleplerini kendilerinden dinliyoruz " dedi.Altunay, " Türkiye Artık Günü Kurtaran Ülke Değil"

 
Ak Parti İlçe Yöneticilerinin de katıldığı esnaf ziyaretinde esnafın taleplerini dinlediklerini kaydeden Başkan Altunay, "AK Parti Sultangazi Belediye Başkanı olarak sadece esnaf ziyaretleri ile yetinmeyip bugünler dışında da sürekli halkımızın arasında olarak onların talep ve isteklerini dinliyoruz. AK Parti 16 yıldır halkın teveccühü sayesinde iktidarda kaldı. Halkımızın bu teveccühü bizlere enerji veriyor. Bizlerde AK partinin temsilcileri olarak halkımızın bu teveccühüne layık olmaya gayret gösteriyoruz. Türkiye, Cumhuriyet tarihinin en fazla hizmetini AK Parti sayesinde aldı. Yine Türkiye AK parti iktidarı ile gününü kurtaran bir ülke olmaktan çıkarak geleceği planlayan, çevresindeki ülkelerin gündemlerini belirleyen bir ülke konumuna geldi" ifadelerini kullandı. 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku