• Diğer

Sultangazi

Cahit Altunay, Çatalca’ya çıkartma yaptı

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, beraberindeki kurmayları Belediye Başkan Yardımcısı Av. Ali Başkaya, Meclis Üyeleri Rıdvan Durmaz ve İlker Aksu ile birlikte Çatalca’ya çıkartma yaptı.

Cahit Altunay, Çatalca’ya çıkartma yaptı

Okunma: 1244

5 Nisan 2017 07:05
-A

+A

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, AK Parti Çatalca İlçe Başkanı Selim Güçbilmez, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Ali Başkaya, Meclis Üyesi İlker Aksu, Rıdvan Durmaz ve beraberindeki heyetle birlikte Çatalca ilçesine çıkartma yaptı.


 
16 Nisan Referandum oylamasına sayılı günler kala Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Başkaya, Meclis Üyesi İlker Aksu, Rıdvan Durmaz ve Çatalca AK Parti İlçe Başkanı Selim Güçbilmez ve kurmayları Çatalca ilçesini ve mahallelerini ziyaret ederek neden Evet oyu kullanmaları gerektiğini anlattı.


 
Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve beraberindeki heyet ilk olarak Akalan Mahalle Muhtarı Halil Akgeyik’i ziyaret etti. Daha sonra mahalle esnafını ziyaret ederek esnafların sorunlarını dinledi. Altunay, daha sonra 16 Nisan Referandum oylamasında Çatalca’nın ve esnafın neden Evet oyu kullanması gerektiğini tek tek anlattı. Akalan Mahalle sakinleri ve esnafı ziyaretlerinde Altunay’a yoğun ilgi gösteren Çatalcalılar 16 Nisan referandum oylamasında Evet oyu kullanacaklarını söyledi.Daha sonra sırasıyla, AK Parti Çatalca İlçe Başkanı ve beraberindeki heyetle Çatalca ilçesine bağlı Başakköy, Çiftlikköy, Kızılcaali, Babanakkaş mahallelerinde düzenlenen programa katılan Altunay, bir konuşma yaptı. Konuşmasında şunlara yer verdi. “Şer cephesine baktığımız zaman 15 Temmuz’da bu devlete, bu millete darbe yapmaya kalkan FETÖ’yü görüyoruz. Yanında HDP’yi, PKK’yı görüyoruz. Yanında DHKPC’yi görüyoruz. Yanında Almanya’yı, Fransa’yı, Hollanda’yı, Avusturya’yı görüyoruz. Bunların hiçbirisi şimdiye kadar Türkiye’nin hayrına bir şey istemiş mi? Hayır” dedi. Türkiye’nin istikrarının devam etmesi için, 15 Temmuzların yeniden yaşanmaması için, Türkiye’ye karşı çekilen operasyonların durdurulması için, güçlü Türkiye’nin yoluna güçlü bir şekilde devam etmesi için referandumdan ‘Evet’ çıkması lazım. Üzülerek şunu görüyoruz; ‘hayır’ cephesi insanları bilgilendirmek, 18 maddede neler olduğunu anlatmak yerine millete doğru olmayan bilgileri vermek ve onları kafa karışıklığına itmeye çalışmaktalar.  Biz halkımıza doğruları anlatmakla mükellefiz. Halkımız doğruları bilsin ki tercihini ona göre kulansın. Biz herkesin tercihine saygılıyız. Tek derdimiz yapacağımız yanlış tercih ileriki süreçte bize pişmanlık yaşatmasın” diyerek sözlerini noktaladı.  Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1