• Diğer

Sultangazi

Bu Haber Türkiye’yi Sallayacak

Erzurum Şenkaya Esenyurt Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yeni yönetim kurulu kararıyla dernek Başkanlığına Halim Aydın getirildi.

Bu Haber Türkiye’yi Sallayacak

Okunma: 3088

14 Mayıs 2018 23:09
-A

+A

Çiçeği Burnunda Erzurum Şenkaya Esenyurt Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yeni Başkan heyecanı yaşanırken Türkiye’de bir ilk yaşandı. Merkezi Sultangazi’de bulunan Esenyurt Köyü Dernek Üyesi 35 Emekli Seçimler arifesinde Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafında müjde olarak yayınlanan bayramda 1000 TL ikramiye’yi derneğe bağışlayarak dernek ihtiyaçlarının karşılanması için bağışta bulundular.

Bu örnek davranış diğer dernekler tarafından dikkatle izlenirken İlçenin Mülki ve İdari amirleri tarafından takdirle karşılandı. Dini bayramlarda Emeklilere verilmesi ön görülen 2 ikramiyenin birini kendi gelenek ve göreneklerini, sosyal yapısı ve kültürel etkinliklerde kullanılmak üzere bağışlayan emeklileri Tüm Türkiye hayranlıkla izliyor.  
 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Serkan Eken 15 Mayıs 2018 12:50

Size yakışan da budur e Erzurum lular bir kez daha gösterdi ki yarım ekmeğim olsa bile onunda yarısını eşimle dostumla paylaşırım hepinizi kutluyor ve tebrik ediyorum saygılarımla yolunuz açık olunsun

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1