• Diğer

Sultangazi

Bozkurtların Coşkusu Salona Sığmadı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultangazi İlçe Başkanlığının organize ettiği, MHP’ye yeni 1200 üyenin katılım töreni Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezini Şölen yerine çevirdi.

Bozkurtların Coşkusu Salona Sığmadı

Okunma: 1023

19 Şubat 2018 09:39
-A

+A

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, MYK Üyeleri, İstanbul Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, İstanbul Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Sekreteri Murat Kotra, İstanbul Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Osman Gür, il başkan yardımcıları, Ocak Başkanları, Mahalle Muhtarları, İlçe Başkan Yardımcıları, İlçe yönetim Kurulu Üyeleri ve salonu hınca hınç dolduran binlerce Asenalar ve bozkurtların coşkulu tezahüratları eşliğinde protokol salona girdi.

 

Özel MHP Sultangazi'Yİ Şaha Kaldıracağız


Saygı duruşu ve İstiklal marşı ile start alan şölende açılış konuşmasını Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel gerçekleştirdi. Özel, “ Göreve geldiğimiz ilk günkü heyecan ve mücadele azmiyle Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) iktidara taşıma gayretlerimiz devam etmektedir. Genel Başkanım Devlet Bahçeli ve İl Başkanım Mehmet Bülent Karataş’ın yol göstericiliğinde umudumuzu her geçen gün daha da büyüterek kutlu yürüyüşümüzü sürdürüyoruz. Sultangazi’de ki dava arkadaşlarımızla partimizi şaha kaldırmak adına üye katılım projesini gerçekleştirdik. Alla hımıza binlerce kez şükürler olsun ki beklentilerimizin çok üstünde hedefimize ulaştık. Çok kısa bir zaman diliminde partimize yeni 1200 üye kazandırdık. Kadın kollarımıza, genç Asenalarımıza, Ülkü Ocaklarımıza, Mahalle Başkanlarımıza ve ilçe yönetimimize huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum.Bu mutlu günümüzde Bozkurtların ve Asenaların yükselişe geçtiği Sultangazi Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezinde bizleri yalnız bırakmayan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, MYK Üyeleri, İstanbul Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, İstanbul Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Sekreteri Murat Kotra, İstanbul Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Osman Gür, il başkan yardımcıları, Ocak Başkanları, Mahalle Muhtarları, İlçe Başkan Yardımcıları, İlçe yönetim Kurulu Üyelerine sonsuz teşekkürler ediyorum” dedi.İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş

İstanbul Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, yaptığı konuşmada Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel’e övgüler yağdırdı. Karataş, şöyle konuştu. “ Bu salonu bu denli hınca hınç dolduran siz değerli dava arkadaşlarıma, bu organizasyonu gerçekleştirerek bir ilke imza atan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel’e ve yönetimine sonsuz teşekkürler ediyorum. Bozkurtların ve Asenaların bu coşkusu bizleri iktidar yolunda heyecanlandırıyor. Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde böylesine güzel bir organizasyon bizleri motive etti” dedi.


 

 MHP Genel Başkan Yardımcısı Adan:

"Milli mutabakatın bugün Türkiye'deki oyu yüzde 65'tir. Dolayısıyla bugün, milletimizin birliğine kast edenlerle omuz omuza olanların seçimlerde hüsrana uğrayacağını görmüş bulunmaktayız" - " 'MHP, menfaat saikiyle bu mutabakatı düşünüyor' diyen siyaset esnaflarına bütün yetkili kurumlarımız en asil cevabı verdi. Biz, Türkiye için bir beraberlik kurduk"


 
MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, "Milli mutabakatın bugün Türkiye'deki oyu yüzde 65'tir. Dolayısıyla bugün, milletimizin birliğine kast edenlerle omuz omuza olanların seçimlerde hüsrana uğrayacağını görmüş bulunmaktayız." dedi.Partisinin Sultangazi İlçe Başkanlığınca Ahmet Yesevi Kültür Merkezinde düzenlenen üye katılım programında konuşan Adan, Türkiye'nin kendisine yönelik terörist tehditleri her yerde giderecek güçte olduğunu belirterek, "Cenab-ı Allah'a şükürler olsun ki bırakın Diyarbakır'ı, Afrin'de eşkıyanın başına çakıyoruz mermiyi." dedi.MHP'nin AK Parti ile kurduğu milli mutabakatın bir menfaat ilişkisi olmadığını vurgulayan Adan, "Genel başkanımıza 'Bakanlık mı istiyorsunuz?' diye sorduklarında, 'Bu iğrenç bir iftiradır' dedi. 'MHP, menfaat saikiyle bu mutabakatı düşünüyor' diyen siyaset esnaflarına bütün yetkili kurumlarımız en asil cevabı verdi. Biz, Türkiye için bir beraberlik kurduk." ifadelerini kullandı.Celal Adan, "15 Temmuz'da polisin askeri, askerin polisi vurduğu, Meclisin bombalandığı, köprülerin tutulduğu, Türkiye'nin çökertilmek istendiği bir süreçte, Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgelerinde PKK terör örgütünün ABD destekli ihanetinin devam ettiği bir sırada elbette milletin seçtiği iktidarın yanında yer alacaktık, elbette devletin yanında yer alacaktık." diye konuştu.Adan, sözlerini, "Mili mutabakatın bugün Türkiye'deki oyu yüzde 65'tir. Dolayısıyla bugün, milletimizin birliğine kast edenlerle omuz omuza olanların seçimlerde hüsrana uğrayacağını görmüş bulunmaktayız." diye tamamladı.

Program, partiye katılan üyelere rozet takılmasıyla sona erdi.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Zekeriya kilinc 19 Şubat 2018 10:27

Haydar bey resimlerin devamini nerden bakarız aceba

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1