• Diğer

Sultangazi

Bozkurt, SANKO Sanayi Sitesi Esnafını Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, SANKO sanayi sitesi esnafını ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Bozkurt, SANKO Sanayi Sitesi Esnafını Ziyaret Etti

Okunma: 1721

29 Mart 2019 23:46
-A

+A

Millet İttifakı üyeleriyle birlikte SANKO Sanayi Sitesi esnafını ziyaret eden CHP Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, esnafa hayırlı ve bereketli kazançlar diledi. Belediye Başkanlığını kazanması halinde yeni sanayi sitesi kuracağının sözünü verdi. SANKO sanayi sitesi ile ilgili projeleri hakkında sanayi esnafına bilgi veren CHP Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, Alın terinin kutsallığından söz ederek şunları söyledi. “ Alın teri ile çalışan vatandaşlarımızla hizmet eden SANKO sanayi sitesi esnafını ziyaret ettik. Hayırlı işler ve bol kazançlar temennimizi ilettik. Halkımızın ve çalışan emekçilerimizin taktiri ve teveccühü ile Sultangazi’mize hizmet için Belediye Başkanı seçilirsek hem Sultangazi hem de SANKO Sanayi Sitesine ilişkin vizyon projelerimizi el birliği ile İlçemize kazandıracağız. Halkımızla birlikte Sultangazi’yi yaşanılır bir ilçe yapacağız. Bu ilçede iş yaparak kazananların kaçıp başka ilçelerde ikamet etmediği bir ilçe konumuna geleceğiz” ifadelerini kulandı.


 

SANKO Sanayi Sitesi esnafı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, CHP Sultangazi Belediye Başkanı Mimar Haluk Bozkurt ve beraberindeki İlçe Başkanı Murat Poyraz ve meclis üyesi adaylarına teşekkür etti.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku