• Diğer

Sultangazi

Bozkurt, İstanbul’a Bahar Geliyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, “İstanbul’da yapılan itirazlar üzerine, geçersiz oyların sayımı kesin olmayan sonuca göre bitti. Bizim elimizdeki verilere göre İmamoğlu kazanmış durumda. Bizi üzen basit gerekçelerle süreci uzatmaları” dedi.

Bozkurt, İstanbul’a Bahar Geliyor

Okunma: 1030

8 Nisan 2019 08:58
-A

+A

Bozkurt, Sosyal Medyadan Mesaj Attı

Mimar Haluk Bozkurt, “Bu sene İstanbul’a sonunda bahar geldi” şeklinde Facebook’ta mesaj attı. Bozkurt, “halk demokrasiden yana tavrını koydu. Büyük baskılara rağmen, büyük kampanyalara rağmen halk demokrasiden yana, özgürlüklerden yana tavrını koymuştur. Yeniden sayılsa sonuç değişmez” dedi.

İstanbul’da İmamoğlu Başkan

Bozkurt, İstanbul’da bizim elimizdeki verilere göre İmamoğlu kazanmış durumda. Bizi üzen en büyük şey, bile bile bu süreci uzatmaya çalışmaları. Halkın iradesini gölgeleme gayretleri” dedi. Bu süreci ilçe başkanlığımız ve yoldaşlarımız çok iyi yönetti. Yüksek Seçim Kurulunun önünden bir an olsun ayrılmadık. Genel Başkanımızın talimatına harfiyen uyduk.

Bahar, Güneyden Gelmeye Başladı

Adana'dan Başlayan Baharın gelişi sırasıyla Hatay, Mersin, Antalya, İzmir, Aydın, Eskişehir, Artvin ve Ankara şeklinde dalga dalga Türkiye’nin dört bir yanına dağıldı. Türkiye Baharın gelişini coşku ile karşıladı. Göreceksiniz İstanbul’a da bahar gelecek tıpkı diğer illerimize geldiği gibi” dedi. 

Bozkurt, “ Bahar Bereketiyle Gelecek”

Bu güzel ülkeye Adana’dan başlayarak baharı getirdik. Bu baharın rengarenk çiçekleri çoğalarak devam edecek. İstanbul’a bahar gelecek. Ne yaparlarsa yapsınlar baharın gelişini engelleyemeyecekler.  Ekrem İmamoğlu’nu İstanbul’a Büyükşehir Belediye Başkanı yapacağız. İstanbul Sultangazi’den tüm Türkiye’ye selam gönderiyorum. Türk halkı kucak açmış bizleri bekliyor. Bu seçimde Türkiye kazandı, Halk kazandı, Ekrem Başkana oy vermeyenlerde iyi ki Ekrem İmamoğlu, kazandı diyecek. Halkın iradesinin üzerinden başka bir güç yoktur. Bu halk tercihini CHP’den İmamoğlu’ndan yana kullanmıştır” dedi. 

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku