• Diğer

Sultangazi

Bozkurt, Çakıldere Derneğini Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, İlçe Başkanı Murat Poyraz ve Meclis üyesi adayları Ardahan İli Göle İlçesi Çakıldere Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneğini ziyaret ettiler.

Bozkurt, Çakıldere Derneğini Ziyaret Etti

Okunma: 1805

25 Şubat 2019 09:53
-A

+A

Çakıldere Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneğinde kalabalık dernek üyeleri tarafından karşılanan Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt ve İlçe Başkanı Murat Poyraz, dernek üyelerine seslendi. Gerçekleşen toplantıda açılış konuşmasını dernek başkanı Baran Çelik yaptı.


 
Baran Çelik
 
Çelik, “ Ardahan ili Göle İlçemizden birinin ilçemizde belediye başkan adayı gösterilmesi bizim göğsümüzü kabartmıştır. Mimar Haluk Bozkurt CHP Sultangazi Belediye Başkan adayı olarak bizlere hizmet etmek için aday olmuştur. Allah yolunu da bahtını da açık etsin. Derneğimizi ziyaret ederek bizleri onurlandırmıştır” dedi.


 
Mimar Haluk Bozkurt
 
Türkiye’nin yangın yeri olduğunu, vatandaşların geçim derdinin çok büyük olduğunu söyleyen Mimar Haluk Bozkurt, “ 17 yıldır iktidarda olan bu hükümeti yerelde seçimler kazanmak suretiyle göndereceğiz. Bunun içinde çalışmamıza son derece titizlikle devam ediyoruz” dedi.  


 
Bozkurt, konuşmasını şöyle sürdürdü. “ Sultangazi’nin her köşesinde kadınlarımızla, gençlerimizle, halkımızla buluşuyoruz. Önemli bir enerji var sahada. Bu enerji ve sinerji ile Sultangazi’de ve tüm ilçelerde başarıyla çıkacağımızdan eminim. İstanbul’da Sultangazi zor bir ilçe olmasına rağmen alacağımız en önemli yerlerden biri olarak gözüküyor. Bu örgütün canlılığı, partililerimizin çalışması ve bizlerinde katkılarıyla Sultangazi’yi mutlaka alacağız. İlçe Başkanım, ilçe yönetimim ve seçmenlerimizle birlikte Sultangazi’de CHP bayrağını dalgalandıracağız” dedi.  


 
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku