• Diğer

Sultangazi

Bozkurt, Avizeciler Sitesi Esnafını Ziyaret Etti

CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, İlçe Başkanı Murat Poyraz ve beraberindeki meclis üyeleriyle birlikte Avizeciler sitesinde ki esnafı ziyaret etti.

Bozkurt, Avizeciler Sitesi Esnafını Ziyaret Etti

Okunma: 1755

7 Mart 2019 09:20
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, ekonominin ciddi bir durgunluk içine girdiğini belirterek “ Esnaf siftah yapmadan dükkanını kapatıyor. Esnafın cirosu her gecen gün düşüyor. Bu toplumun genelini ilgilendiren çok önemli bir ekonomik ve sosyal sorundur” dedi.

 


Sultangazi’de toplumun tüm kesimlerinin nabzını tutmaya devam eden CHP’nin Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, Avizeciler sitesini ziyaret etti. Karşılarında Mimar Haluk Bozkurt’u gören esnaf, Bozkurt’a yoğun ilgi gösterdi. Zaman zaman projeleri ile ilgili sorularda soran Avizeciler esnafı Haluk Bozkurt’a teşekkür etti. 


 
İlçenin ekonomisinin Avizeciler sanayi sitesinde attığını vurgulayan CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, “Avizeciler  sanayi sitesinde esnafımızın işlerindeki durgunluğu ve sanayi sitesinin bazı eksikliklerini biliyorum. Sultangazi Belediye Başkanı olduğumda, Avizeciler sanayi sitesinin sorunlarını çözeceğim” dedi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku