• Diğer

Sultangazi

Bozkurt, Avizeciler Sanayi Sitesi Esnafıyla Kahvaltıda Buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, Avizeciler sanayi sitesi esnafıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Bozkurt, Avizeciler Sanayi Sitesi Esnafıyla Kahvaltıda Buluştu

Okunma: 1725

7 Mart 2019 09:27
-A

+A

CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, Meclis Üyesi Adayları, Avizeciler sanayi sitesi esnafıyla Avizeciler Derneğinin lokalinde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldiler. Kahvaltıda konuşan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, “Konuşmaktan daha ziyade siz esnafları dinlemeyi önemsiyorum. Sultangazi’de birlikte karar alma kültürü geliştirilseydi ilçemiz daha yaşanılır hale gelirdi. İstanbul’un refah seviyesi en yüksek, alt yapısı tamamlanmış, okul öncesi çocukların gidebileceği ana okullar, kreşler ve eğitim kalitesi yüksek bir ilçe olabilirdik. Yeşil alanları parmakla gösterilen bir ilçe olabilirdik. Toz bulutları arasında yaşamaya zorlanmazdık, çocuklarımız astım, bronşit, koah hastalığına yakalanmazdı.


 
Derman belediyeciliği ile bütün bu sorunların üstesinden geleceğiz. Eğitime, kültüre önem vereceğiz, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı gençlerimizi eğiterek ülkesine faydalı bireyler olarak yetiştireceğiz” dedi. 


 
Halkla birlikte Sultangazi’yi yönetmek istiyorum, yeni ve kaliteli çözüm önerileriyle bu ilçenin çehresini değiştirmek ve daha önemlisi bunu sizinle birlikte yapmak istiyorum” şeklinde konuştu. 


 
Avizeciler sanayi sitesi esnafı ise gerçekleştirilen ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt’a başarılar diledi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku