• Diğer

Sultangazi

Birlikte Daha Güçlüyüz

Sultangazi CHP ilçe kongresi yarın başlıyor... İlçedeki demokrasi yarışı tüm hızıyla devam ediyor. İstanbul’un kalbi olan Sultangazi’de CHP İlçe Başkan adayı Murat Poyraz'ın kongre öncesi verdiği mesaj parti içerisindeki birlik ve beraberlik oldu.

Birlikte Daha Güçlüyüz

Okunma: 537

24 Aralık 2017 00:19
-A

+A

Kongre sürecinin başlaması ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıklayan Murat Poyraz, özgürlük ve demokrasi savunucusu olarak partimizin birlik ve beraberliğini savunmak. 2019 seçimlerinde hem yerelde hem de genelde iktidar olmak için adayım” dedi.

Bizim kongre sloganımız “özgürlükler yarım kalmasın” diyen Murat Poyraz, İlçe Başkanlığını kazanmamız halinde Sultangazi’nin girilmedik bütün mahallelerine girerek, sokak sokak çalışacağız. Bugüne kadar unutulmuş, gözden kaçırılmış karış karış her yerine gireceğiz” dedi.

Saat 10. 00’da Sultangazi Eski Edirne Asfaltı Avşaroğlu düğün salonunda gerçekleşecek olan Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Kongresi demokrasi şöleni olarak tarihe geçecek.

Mavi listenin, Beyaz listeyle akşam üzeri birleşmesi Murat Poyraz ve ekibine doping etkisi yarattı. Bugün yapılacak kongrede Murat Poyrazın kazanmasına kesin gözüyle bakılırken kimi çevreler Kongre sonucunu şimdiden kutlamaya başladı.  

 
 
Anahtar Kelimeler : Birlikte Daha Güçlüyüz,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1