• Diğer

Sultangazi

Binler Ahmet Süt’e Destek Verdi

Sultangazi’de yaşayan Adıyamanlıların ve Sultangazililerin yoğun katılım sağladığı aday adaylığı açıklamasında konuşan Ahmet Süt, Sultangazi’yi aydınlık günlere çıkarmak için yola çıktığını söyledi.

Binler Ahmet Süt’e Destek Verdi

Okunma: 19143

14 Ekim 2018 21:28
-A

+A

Yapılan istişare toplantısında Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği (AKYAD) Kurucu Başkanı İzzettin Balcı, başta olmak üzere, birçok sivil toplum kuruluşu temsilcisi, siyasi parti temsilcisi ve iş adamı Ahmet Süt’e destek veren konuşmalar yaptı.


 
Mehmet Akif Ersoy’un, “ordunun duası” şiirinden bir bölümle ‘birlik ve beraberlik mesajı da veren Sultangazi Belediye Başkan aday adayı Ahmet Süt, yaptığı açıklamada şu mesajları verdi.Adıyaman’ımızın ve Sultangazi’mizin değerli vatandaşları, saygı değer sivil toplum kuruluşunun temsilcileri, değerli yol arkadaşlarım. Adıyamanlıların son iki dönemdir bana vermiş olduğu sorumluluk gereği, büyük bir onurla ve gururla yürüttüğüm Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği (AKYAD) Başkanlığı görevimi sizin desteğinizle başarılı bir şekilde yürütüyorum. Geldiğimiz süreçte sizlerin talebi doğrultusunda Sultangazi Belediye Başkan aday adaylığımı açıklıyorum.Sonsuz saygı duyduğum, büyük önderimiz İzzettin Balcı, tarafından kurulan Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği (AKYAD) Başkanlığından bu güne kadar Sultangazi’yi karanlıktan kurtarmak adına gece – gündüz demeden birlik ve beraberlik içinde birlikte görev yaptığım yol arkadaşlarıma, Adıyamanlı hemşerilerime ve Sultangazili vatandaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum.


 


Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği (AKYAD) ile beraber, gençlerimizle beraber, kadınlarımızla beraber, Adıyamanlı hemşerilerimle beraber, Sultangazi halkımla beraber; Hep beraber Sultangazi’yi yeniden kazanmak ve beraber yönetmek için siz elinizi taşın altına koymaya varsanız. Ben gövdemi koymaya hazırım. El ele veren, kucaklayan, saran; halktan taraf olan, hak yemeyen, yedirmeyen bizler; ilçemizin esnafıyla, genciyle, yaşlısıyla, toprağıyla, taşıyla, ağacıyla, yeşiliyle, barışık olan bizler tüm Sultangazi’nin aşığı olacağız” dedi. “ Dik dur eğilme bu gençlik seninle”  Sloganlarıyla sık sık sözü kesilen Ahmet Süt, Hoca Ahmet Yesevi, kültür merkezini tıklım tıklım dolduran kitleyi arkasına alarak emin adımlarla aday adaylığını açıklamış oldu.

Hangi Partiden aday adayı olduğunu sır gibi saklayan Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Süt, önümüzdeki günlerde parti ismini açıklayarak yoluna devam edeceğini söyledi.


 

 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Bahri akdoğan (AKDOĞAN İNŞAAT) 15 Ekim 2018 19:36

Ak parti büyüklerimiz sultangazi ilçemizi için bu halkın haykırışını gürmelidir ve bu gürevi ahmet süt kardeşimize vermesidir

Cevapla
Bahri akdoğan (AKDOĞAN İNŞAAT) 15 Ekim 2018 19:30

Bir ak parti üyesi olarak ahmet süt kardeşimizi sultangazi için belediye başkanı olarak gürmek istiyoruz çünkü sultangazi tabanı bunu istiyor

Cevapla
haydar sürgeç 15 Ekim 2018 00:49

teşekkür ederim düzelttim

Cevapla
Haci Yusuf Balcı 15 Ekim 2018 00:22

Akyad kuruyocu başkanın ismi nizamettin değil İzzettin balcı

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1