• Diğer

Sultangazi

Bingöllülerden Dayanışma Yemeği

Bingöl ve İlçelerini temsil eden (BİN – İL – DER) Üye buluşması Yönetim Kurulu Başkanı Halis Atar, Başkan Yardımcısı Hayati Bor ve yönetim kurulunun ev sahipliğinde İstanbul’da organize edilen “(BİN – İL – DER) Üye buluşması yemeği” davetliler tarafından yoğun ilgi gördü.

Bingöllülerden Dayanışma Yemeği

Okunma: 1522

13 Aralık 2018 01:01
-A

+A

“(BİN – İL – DER) Üye buluşması yemeğine” 24 dönem AK Parti Milletvekili Cuma İçten, 25 – 26 dönem İstanbul Milletvekili adayı Perihan Togay, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, Bürokratlar ve iş adamları katıldı.İstanbul Bingöllüler ( BİN – İL – DER) Başkan Yardımcısı, AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Hayati Bor’un muhteşem sunumuyla start alan dayanışma yemeği güzel görüntülere sahne oldu. Başkan Yardımcısı Bor, “ Birlik beraberlik mesajı verirken ülke geleceğinin huzuru refahı adına herkesin gayret etmesi gerektiğini belirtti. Bingöllülerin siyasi ve ahlaki duruşlarına önem verdiklerini ifade eden Bor, Bugüne kadar teröre geçit vermeyen duruşuyla taktire şayan bir il olduklarının ifade” etti.( BİN – İL – DER) Yönetim Kurulu Başkanı Halis Atar, yaptığı konuşmada “ ( BİN – İL – DER) kurulduğundan beri davamız için sürekli hizmet etmeye devam ettik. Önemli ve ciddi projeler önümüze ve hedefimize koyduk. İlk önceliğimiz bir dernek binası almak olacak, önümüzdeki haziran ayında tüm üyelerimizin katılacağı piknik buluşması düzenlemek hedeflerimiz arasındadır” dedi.


 
İstanbul Topkapı Paşa odalarında organize edilen “(BİN – İL – DER) Üye buluşması yemeği” muhteşem bir buluşmaya sahne oldu. Öte yandan hemşerilerini bir arada gören işadamları, organizasyondan duydukları memnuniyeti dile getirerek bu tür organizasyonların Bingöl için büyük önem taşıdığına dikkat çekti.
 

 

 

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku