• Diğer

Sultangazi

Bilgi İşlem Müdürleri Sultangazi’de Bir Araya Geldi

Sultangazi Belediyesi, İstanbul ilçe belediyelerinde görev yapan bilgi işlem müdürlerini ağırladı. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay da belediyenin bilişim teknolojileriyle ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Bilgi İşlem Müdürleri Sultangazi’de Bir Araya Geldi

Okunma: 456

1 Kasım 2017 22:55
-A

+A

Sultangazi Belediyesi, İstanbul ilçe belediyelerinde görev yapan bilgi işlem müdürlerini ağırladı. Sultangazi Belediye Hizmet Binası'nda düzenlenen toplantıda konuşan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, belediyenin bilişim teknolojileriyle ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Konuşmasında  bilişim teknolojilerinin önemine değinen Başkan Altunay, her türlü verinin toplanmasında, tüm bu verilerin işlenmesinde ve kullanıma sunulmasında bilişim teknolojilerinin öneminin büyük olduğunu söyledi.

Bilişim çağı olarak adlandırılan günümüzde bilişim teknolojilerinin ülkelerin birinci ve üçüncü sınıf olmalarını belirleyebilecek kadar önemli olduğuna dikkat çeken Başkan Altunay, "Sultangazi Belediyesi olarak bilişim teknolojilerine öncelik vermekteyiz. Tüm birimlerimiz bilişim teknolojilerini yakından takip ederek, çalışmalarında bu teknolojinin imkanlarından faydalanmaktadır" dedi.

Sultangazi Belediyesi olarak e-belediye uygulamalarına öncelik verirken, e-devlet sistemine entegrasyonun tamamlandığını ifade eden Başkan Altunay,  "Bilgi İşlem Müdürlüğümüzün çabalarıyla bilişim teknolojilerinin tüm imkanları, Sultangazi Belediyesi'ne taşınmıştır. Yeni teknoloji ve yazılımlar ile mobil uygulamalar aracılığıyla vatandaşlarımızın hizmete kolay erişimi sağlanmaktadır" diye konuştu.Başkan Altunay konuşmasında ayrıca Sultangazi Belediyesi'nin diğer alanlarda yapmış olduğu yatırım ve hizmetler hakkında da bilgi verdi.

Sultangazi Belediyesi Bilgi İşlem Müdürü Mesut Çalışkan ise misafirlere sunum yaparak, Sultangazi Belediyesi'nin bilişim alanından yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1