Sultangazi

Belediye Dediğin Evin Gibi Olmalı

Her şehirde, her ilçede, her beldede “ Huzurlu bir mekan olmalı” insanların hayatta beklediği şeylerin başında huzur geliyor.

Belediye Dediğin Evin Gibi Olmalı

Okunma: 325

7 Temmuz 2017 23:44
-A

+A

Bazı kelimeler vardır, sözcükteki anlamı değil, hayattaki karşılığıyla anlam kazanır. Huzur dediğimiz şey, gönül rahatlığı, dünyevi olaylardan sıyrılıp başını koyduğun yerde tereddütsüzce dalabilmektir uykuya. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, vatandaş rahat etsin diye gecesini gündüzüne katarken bu manzara her şeyi anlatıyor.  


 
Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, vatandaşa bu huzur ortamını hazırlamak için elinden geleni yapıyor. Yağmur sağanak şekilde yağarken evin sokağına ulaşmanın rahatlığı ile ıslanma korkusunu unutup, kaldırım kenarında biriken sulara basmamak için evin gibi olmalı, belediye dediğin huzur kokmalı, güven vermeli.


 
Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ile görüşmek için belediyeye gelen bir bayan vatandaş. Çalışanlar tarafından en güzel şekilde ağırlanıyor. Çalışanlar vatandaşı memnun etmek için ne gerekiyorsa yapıyor. Vatandaşın başkanlık makamı önünde bulunan bekleme salonunda huzur içerisinde şekerleme yapması dikkatlerden kaçmadı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku