• Diğer

Sultangazi

Belediye Başkanı Dursun, Ziyaretçi Kabulüne Başladı

31 Mart 2019’da gerçekleştirilen yerel yönetim seçimlerinin ardından, Sultangazi ilçe Belediye Başkanlığını kazanan Abdurrahman Dursun, tebrikleri kabul etmeye başladı.

Belediye Başkanı Dursun, Ziyaretçi Kabulüne Başladı

Okunma: 2256

13 Nisan 2019 10:24
-A

+A

Sultangazi İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’ndan AK Parti yöneticileri ile birlikte mazbatasını alan Dursun, Önce Sultangazi Belediyesine gitti. Burada düzenlenen devir teslim töreninde konuşan Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, “ Bu kutsal göreve beni layık gören ve her daim benim yanımda yer alan AK Parti’ye gönül vermiş ilçe teşkilatına ve tüm Sultangazi halkına çok teşekkür ederim. Cumhur ittifakı olarak geldiğimiz bu noktadan sonra Allah’ın izniyle seçim sürecinde vaat ettiğimiz projelerimizi, hizmetlerimizi gerçekleştirmek için parti rozetini bir tarafa bırakıp tüm Sultangazi için çalışacağız. Belediyemizin bu yeni dönemi, ilçemize, milletimize ve vatanımıza hayırlı olsun. Rabbim utandırmasın” demişti. Bu konuşmanın ardından Abdurrahman Dursun, eski Başkan Cahit Altunay’a hizmetleri için teşekkür ederek çiçek takdim etmişti.

Tebrik ziyaretlerini makamında kabul eden Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, ilk olarak belediyede çalışan mesai arkadaşlarıyla tanıştı. Birim müdürlüklerini tek tek ziyaret etti. Dursun, çalışanlara kolaylıklar diledi.
Dursun’u İlk Tebrik Eden Kaymakam Kalkar Oldu

Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar, 31 Mart 2019 yerel yönetim seçimlerinde Sultangazi Belediye Başkanlığına seçilen Abdurrahman Dursun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kalkar, “ Yerel yönetim seçimlerinde halkın desteğini alarak başkan seçildiniz. Sultangazi’ye hayırlı hizmetler yapacağınızdan en ufak bir kaygı duymuyorum. Görevinizde üstün başarılar diliyor, sizleri tebrik ediyorum” dedi.TBMM Eski Başkanı İsmail Kahraman, Dursun’u Tebrik Etti


Birlik Vakfı Kurucular Kurulu Başkanı ve TBMM Eski Başkanı İsmail Kahraman ile birlikte Birlik Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Mehmet Alacalı, Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun’u makamında ziyaret etti. Kahraman,
 “ İnanıyorum ki Sultangazi’mize büyük hizmetler yapacaksınız, başarılı olacaksınız. Çok hoş sedalar bırakacaksınız. Sizler gibi değerli başkanların iş başına gelmeleri bizler kadar Sultangazi halkını da mutlu ediyor. Hayırlı olsun temennilerimi iletiyor yapacak olduğunuz hizmetlerden dolayı şimdiden sizleri kutluyorum” dedi.

Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuklarına teşekkür etti. Sultangazi’ye kaliteli ve kalıcı hizmetler yapacağını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku