• Diğer

Sultangazi

Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ciğerimsini Ziyaret Etti

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Bilgilendirme toplantılarıyla esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkan Altunay, bu kez Sultangazi Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan Ciğerimsin Kebap ve Ciğer salonunu ziyaret etti.

Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ciğerimsini Ziyaret Etti

Okunma: 1291

24 Şubat 2017 23:43
-A

+A

Esnafı sık sık ziyaret ederek istek, beklenti ve sorunlarını dinleyen Cahit Altunay, Ciğerimsin Kebap ve Ciğer salonu işletmecileriyle sohbet etti. Her fırsatta işyerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Altunay, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinliyor. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı Cahit Altunay, “Hizmetlerimize halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.


 
Ciğerimsin Kebap Ve Ciğer salonu çalışanlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Altunay, sorunları çözmek için elbirliği ile çalıştıklarını ifade etti. Esnaf ile sohbet ederek dertlerini dinleyen Belediye Başkanı Cahit Altunay’a yapılan çalışmalardan ötürü memnuniyetlerini de dile getirdiler.  Ciğerimsin Kebap Ve Ciğer salonu çalışanları, Başkan Altunay’ın kendilerini ziyaret etmesi ve Sultangazi’ye yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür etti. Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku