• Diğer

Sultangazi

Belediye Başkan Adayı Dumlu Derneği’ni Ziyaret Etti

Sultangazi Belediye Başkan adayı Abdurrahman Dursun. Adıyaman İli Kahta İlçesi Dumlu Köyü Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti.

Belediye Başkan Adayı Dumlu Derneği’ni Ziyaret Etti

Okunma: 345

8 Ocak 2019 17:17
-A

+A

Dumlu Dernek Başkanı Hüseyin Kurkut ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Belediye Başkan adayı Abdurrahman Dursun, dernek çalışmaları ile ilgili bilgi aldı.


 
Başkan vekili Tayfun Ayaz, Başkan Yardımcısı Hamza Taşan Kurucu Başkan Hüseyin Ural, Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Birinci, AK Parti Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Cemil Keskin  ve diğer yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette Dursun, ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirdi. Dernek Başkanı Hüseyin Kurkut, “ Yürütülen projelerle, ilişkin olarak şunlar söylendi. “ Minik eller ve yürekler üşümesin” kampanyasıyla başlattığımız çalışma meyvesini vermiştir. Derneğimiz tarafından başlatılan kampanya hedefine ulaşmıştır. Onlarca çocuğa, kaban, mont, bot ve kırtasiye yardımı yapılmıştır. Okul eksiklikleri giderilmiştir. Buna benzer çalışmalarımız artarak devam edecektir” denildi.Sultangazi Belediye Başkan adayı Abdurrahman Dursun, “Sivil toplum kuruluşları ile Sultangazi Belediyesi arasında sürdürülen sıkı işbirliğinin bundan sonra da devam edeceğini belirterek, bugüne kadar bir çok projeyi başarıyla uygulayan Dumlu Derneği’nin bundan sonraki çalışmalarında başarılar” diledi. 
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1