• Diğer

Sultangazi

Belediye, Okulları Yeni Eğitim-Öğretim Dönemine Hazırlıyor

Sultangazi Belediyesinin öğrencilerin sağlıklı bir ortamda eğitim almaları için okullarda başlattığı yenileme ve iyileştirme çalışmaları birçok okulda devam ediyor. Belediye, okulları yeni eğitim-öğretim dönemine hazır hale getirmek için tüm birimleriyle çalışıyor.

Belediye, Okulları Yeni Eğitim-Öğretim Dönemine Hazırlıyor

Okunma: 501

28 Ağustos 2018 08:17
-A

+A

75. Yıl İlköğretim okulunda eksiklikleri yerinde inceleyen Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve beraberindeki Belediye Başkan Yardımcıları Fevzi Dülger, Mustafa Birinci, Erdal Uçar ve kurum müdürleri, Eksikliklerin anında giderilmesi ve okulun eğitim ve öğretim dönemine yetiştirilmesi için gerekli çalışmaların başlatılmasını istedi.


 
Sultangazi Belediyesinin eğitime verdiği destek artarak sürüyor. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, göreve geldiği günden bu yana ilçe sınırları içerisindeki onlarca devlet okulda yenileme çalışması yaparak halkın takdirini toplamayı başardı. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, yeni eğitim – öğretim dönemi başlamadan birçok okulun eksikliklerini gidermek için seferberlik başlattı.Sultangazi ilçesinde öğrencilerin daha iyi eğitim almaları için seferber olan ve okulların fiziki koşullarını iyileştiren Sultangazi Belediyesi, tadilat çalışmalarında okulların iç ve dış cephelerini yenileyip sınıfları fiziki yapılarına uygun olarak boyuyor.

Yaz ayından bu yana ilçe genelinde tespit ettikleri birçok okulda iç ve dış cephe boyaması, çevre düzenlemesi, tuvaletlerin yenilenmesi, çatı onarımı ile zemin asfaltlaması yapan Sultangazi Belediyesi çalışmalarıyla çocukların belediyesi olma yolunda ilerliyor.
 

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1