• Diğer

Sultangazi

Bayram Sevinçer, Sesiz Çoğunluğun Sesi Olmak İçin Adayım

Sultangazi İlçesi İsmetpaşa Mahallesi Muhtar adayı Bayram Sevinçer 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel yönetim seçimleri öncesinde, geçtiğimiz hafta adaylığını açıklayarak “ Halka hizmet için” vatandaştan destek istedi. Sevinçer bugün İsmetpaşa Mahallesinde bulunan Çakır Kahvaltı salonunda basınla bir araya geldi.

Bayram Sevinçer, Sesiz Çoğunluğun Sesi Olmak İçin Adayım

Okunma: 337

23 Aralık 2018 15:07
-A

+A

Vatandaşın isteği üzerine aday olduğunu ifade eden Sevinçer, İsmetpaşa Mahallesini daha iyi bir noktaya taşıma konusunda kararlı olduklarını söyleyerek, vatandaşın yaşadığı sorunlara çözüm getireceğini belirtti. İsmetpaşa Mahallesinde 20 yıldır ikamet ettiğini söyleyen Sevinçer, ben bu mahallenin bir evladıyım. Bu mahallenin sorunlarını yakinen biliyorum. Mahalleme hizmet için kolları sıvadım. “ Koltukta, makam mevkide gözüm yok. Tek derdim vatandaşa hizmet etmektir. Bunun için aday oldum. Allah izin verirse vatandaşıma hizmet etmeye hazırım” dedi.Ramazan Koçkesen, Bayram kardeşimiz ve biz azaları her zaman vatandaşımızın hizmetinde olacağız. 7/24 telefonları açık bir muhtar adayı göreceksiniz, hepimizin telefonu halkımızda olacak. Muhtara ulaşılmadığı an azayı arayacaklar, fakirin fukaranın, garip ve yetimin her zaman el üstünde tutulduğu bir muhtar olacağız” dedi.


 

Poyraz Sevinçer, Vatandaşın İsmetpaşa Mahallesinde gerçek anlamda temsil edilmediğine inanıyorum. Yani halkın dilinden anlayan, halkın içinden gelen bir kardeşiniz, bir arkadaşınız olarak Ağabeyim Bayram Sevinçer, Vatandaşın temsilcisi olacağına inanıyorum. Her şeyden önce çok net ifade etmem gerekiyor ki. “ Kendi sesini duyuramayan sesiz çoğunluğun sesi olmak için ağabeyim adaydır. Bizim aile olarak maddi manevi her hangi bir şeye ihtiyacımız yok. İsmetpaşa’yı yaşanılır bir mahalle yapmak için adayız. Fakirin fukaranın, öksüz ve yetimin halinden anlayan onlara yardım eli uzatacak bir muhtar adayı aranıyorsa doğru adres Bayram Sevinçer’dir ” dedi.
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1