• Diğer

Sultangazi

Bayram Sevinçer, ‘’ Ben Hizmette Talibim”

Sultangazi’nin sevilen yüzü Sultangazi İlçesi İsmetpaşa Mahallesi Muhtar adayı Bayram Sevinçer, Merkezi İsmetpaşa Mahallesinde bulunan Niğde İli Nar Köyü Derneğinde basın mensuplarını ağırladı.

Bayram Sevinçer, ‘’ Ben Hizmette Talibim”

Okunma: 697

8 Aralık 2018 22:36
-A

+A

31 Mart 2019’da gerçekleşecek olan mahalli idare seçimlerinde 60 Bin nüfuslu İsmetpaşa Mahallesi muhtar adayı olduğunu açıklayan Sevinçer, “ Muhtar adayı değil, hizmet adayıyız” dedi.  İsmetpaşa Mahallesi için yeni projelerinin olduğunu belirten Sevinçer, vatandaş ile yöneticiler arasında bir köprü olacağını söyledi. 
Merkezi Sultangazi İlçesi İsmetpaşa Mahallesi’nde bulunan Niğde ili Nar Köyü Derneğinde basın mensupları ile bir araya gelen Sevinçer, Azalarını basına tanıttı. Sevinçer, hayattaki duruşu ve tecrübesiyle bu görevin üstesinden gelebileceğine inancının tam olduğunu söyledi. Güçlü bir kadroyla ve halkla beraber yürüyeceğiz diyen Sevinçer, öncelik olarak gördüğümüz konular, tarafsızlığımız, adaletimiz ve iyi niyetimiz olacaktır” dedi. 
İsmetpaşa’da çözülmek istenmeyen sorunların olduğunu ifade eden Sevinçer, “ Biz bunların hepsini biliyoruz. Üstesinden gelinmeyecek, çözülmeyecek sorunlar değildir. Bizim projelerimiz hazır, ayrıca devam eden projelerimiz de var. Biz bunları zamanı geldiğinde kamuoyu ile paylaşacağız. Çok güzel projelerimiz var. İnşallah bunları 31 Mart 2019’dan itibaren uygulamaya başlayacağız” dedi.


 
Bayram Sevinçer’in yapmış olduğu toplantıya şu isimler katıldı. MHP Sultangazi ilçe Teşkilat Başkanı İbrahim Bulut, MHP Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı Metin Koçkesen, MHP Sultangazi Meclis Üyesi Aday Adayı Fatih Bostan, Muhtar azaları ve çok sayıda dernek üyesi katıldı. 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Bekir menek 9 Aralık 2018 00:27

Değerli abimiz seninleyiz sonuna kadar ismetpaşamiza hyirli olsun inşallah

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1