Sultangazi

Batı Afrika ülkesi Gine'den Emre Elektrik’e Konuk Oldular

Sultangazi’nin gözdesi Emre elektrik, Sultangazi ve çevre ilçelerin gözdeliğinin ardından şimdi de Batı Afrika Ülkesi Gine’den konuklarını ağırlamaya başladı.

Batı Afrika ülkesi Gine'den Emre Elektrik’e Konuk Oldular

Okunma: 595

12 Kasım 2017 09:19
-A

+A

Türkiye coğrafi konumu, kültürel ve insani bağları gereği Afrika ülkeleriyle tarihin her döneminde çok yakın ve sağlıklı ilişkiler geliştirmiştir. Özellikle son on yıla baktığımızda “Afrika’ya Açılım Politikası” ile başlayan süreç eşit ortaklık ve karşılıklı fayda ilkeleri temelinde “Afrika Ortaklık Politikası”na dönüşmüştür.


 
Emre elektrik, bünyesinde barındırdığı on binlerce çeşidiyle İstanbul’un en seçkin toptancıları arasında ki yerini alırken, ünü her geçen gün daha fazla duyulmaktadır. Bu sayede sadece Türk değil aynı zamanda yabancı ülke insanıyla da ticari bağlarını güçlendirerek sermayesine sermaye katmakta, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.


 
Türk ticaretin önemli bir kulvarı haline gelen Afrika ülkeleriyle ilişkileri, geliştirmek daha üst boyutlara taşınmasında önemli adımlar atan Emre Elektrik İstanbul’un yanı sıra Sultangazi’ninde parlayan yıldızı olmaya devam ediyor.
 

 
 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku