• Diğer

Sultangazi

Başkan Poyraz, CHP Belediye Başkan Adayını açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Sultangazi Belediye Başkan adaylığı yarışında, İlçe Başkanı Murat Poyraz, yaptığı açıklamada “Mimar Haluk Bozkurt, CHP Sultangazi Belediye Başkan adayımızdır” dedi.

Başkan Poyraz, CHP Belediye Başkan Adayını açıkladı

Okunma: 10041

5 Kasım 2018 22:53
-A

+A

Özellikle tabandan gelen  ‘ iki dönemdir CHP Sultangazi Belediye Meclis Üyeliğini layıkıyla yerine getiren Mimar Haluk Bozkurt, Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz’ın birinci tercihi oldu.

CHP’de 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlere yönelik hazırlıklar ve aday belirleme çalışmaları devam ederken, en çok merak edilen konu, Sultangazi Belediye Başkan adayının kimin olacağıydı. Sultangazi Belediyesi Kasım ayı meclis oturumunun ardından CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, gazetemize yaptığı açıklamada son noktayı koydu. “CHP Sultangazi Belediye Başkan adayı, Mimar Haluk Bozkurt’tur” dedi.
 
Poyraz, gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi. “CHP’nin kökleri çok derinlere dayanan, Atatürk’ün devrimler yaptığı bir partidir. Bir makam partisi değil, düşüncenin tasarlayabileceği bütün üstün nitelikleri kendinde toplayan, ülküsel bir partidir. Koltuk, rant partisi değildir. Bazı insanların, ‘aman bir şey olayım’ diye can attığı bir parti hiç değildir. Doğru noktada durmamız lazım. Doğru nokta da, toparlanıp, doğru adayla yerel seçimlerde iktidar olmamız lazım” dedi.  
 
Başkan Poyraz, Sultangazi Belediye Başkan adayı Mimar Haluk Bozkurt’u 31 Mart 2019’da yapılacak yerel yönetim seçimlerinde adayımız diye tanıtırken. “ Örgütümüz haklı olarak Belediye Başkan adayımızın tabandan gelen, biri olsun istiyor. Mimar Haluk Bozkurt iki dönemdir CHP Sultangazi Belediye Meclis Üyeliğini layıkıyla yapıyor. Her platformda, her etkinlikte ilçe başkanlığımızın yanında yer almaktadır. Sultangazi’yi karış karış bilen Bozkurt, sultangazi’nin sorunlarının da farkındadır. Çözüm önerileri de hazırdır” dedi.
 

 
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1