• Diğer

Sultangazi

Başkan Poyraz, Çalışıyor CHP Kazanıyor

Cumhuriyet Halk Partisi, Murat Poyraz ile Altın Çağını yaşıyor. Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığına geldiği günden itibaren tüm enerjisini Partisi için harcayan Poyraz, 24 Haziran seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisinin İktidarının gözüktüğünü söyledi.

Başkan Poyraz, Çalışıyor CHP Kazanıyor

Okunma: 2594

16 Mayıs 2018 08:59
-A

+A

İşçi, emekçi, emekli ve işsizleri ziyaret ederek Cumhuriyet Halk Partisini anlatan Başkan Poyraz, “Türkiye’de emeğe saygı duyanlar ve emekçinin dostu olanlar. Türkiye’nin üreten bir ekonomisi olmasını isteyenler. Ürettiğinin hakça bölünmesini isteyenler. O yaşanacak Türkiye’yi kuracağımız günler çok yakın. Müjdeler olsun size. Erken seçim kararı alındı ve Cumhuriyet Halk Partisi iktidarı gözüktü. Gözünüz aydın, hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu. Yılgınlığa ve korkuya asla yer olmadığının altını çizen Başkan Poyraz, demokrasiye ve Atatürk İlke ve Devrimlerine inanan tüm bileşenlerin bu seçimden zaferle çıkacağına inandığını” söyledi.  
 
 
25 Haziran’da CHP’nin iktidar olacağına inandığını ve böyle bir sonucun alınmasını beklediğini ifade eden Başkan Poyraz, örgütünden bir talepte bulundu. “Özgürlüğe, demokrasiye ve adalete inanan kim varsa sokakta, mahallede, okulda, pazarda halka, işçiye, köylüye, emekçiye bu 24 Haziran’da kendisi ve çocuklarının geleceği için oy kullanılmalıdır. Bunun için gecenizi gündüzünüze katarak 25 Haziran sabahı doğacak aydınlık bir Türkiye için çalışın” dedi.
 
Her şeyden önce inanmamız lazım. “ Diyerek konuşmasını sürdüren Poyraz, “Aramızda siyaset sisteminden kaynaklanan kırgınlıklar olmuş olabilir. Bütün olumsuzlukları bir kenara bırakacağız. Şu an gördüğüm bu örgüt seçime hazır.  Bu seçimde başarılarına başarılar katmaya kara vermiş. Bu seçimde kendimize umut ve moral vermemiz lazım. Zamanımız çok dar. Artık şunu yapmalıydık, bunu yapmalıydık demememiz lazım. 50 günümüz var. Bunu bir seferberlik olarak görmemiz lazım. Mahalle ve sokaklarda çok çalışarak partimizin oylarını arttırmamız lazım. Her şey bizim elimizde.
 
 
Her şey Cumhuriyete ve demokrasiye inananların elinde. Bu ülkenin ezilenleri, bu ülkenin işçileri, emekçileri, işsizleri, emeklileri ekonomi her geçen gün kötüye gittiği için erken seçim kararı alındı. Bu gemiyi daha fazla yürütemeyeceklerini bildikleri için seçim tarihini beklemediler. Yalnızca sen bu kötü gidişattan etkilenmeyeceksin. Çocukların ve torunların bu acı faturanın bedelini ödemek zorunda kalacak. Bu 24 Haziran da yapacağın tercih ya seni karanlıklara mahkum edecek, ya da aydınlık yarınlara kapıyı aralayacak. Tercih senin kendin ve sevdiklerin için aydınlık yarınlar için tercihin CHP olmalıdır” dedi.

 
 
 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1