• Diğer

Sultangazi

Başkan Altunay ve Dursun’dan Taziye Ziyareti

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahan Dursun, Erzurum – Taşburun ve Göle Çakıldere Derneklerine taziye ziyaretinde bulundu.

Başkan Altunay ve Dursun’dan Taziye Ziyareti

Okunma: 901

24 Aralık 2018 16:24
-A

+A

Başkan Altunay, “acıların paylaştıkça azaldığını belirtti” Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahan Dursun, Erzurum – Taşburun ve Göle Çakıldere Derneklerini ziyaret etti. Derneklerde tertiplenen taziye meclislerine katılım sağlandı. Cümle ölmüşlere Allahtan Rahmet dilendi dernek yöneticilerine ve yakınlarını kaybedenlere baş sağlığı dilendi.


 
Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, taziyelerini ifade ederek, “ Bir araya gelerek acımızı da, mutluluğumuzu da paylaşıyoruz. Mutluluk paylaşıldıkça büyüyor, acı paylaşıldıkça azalıyor. Herkes kenetleniyor böyle bir durumda. Günü gelince hepimiz için netice belli. İşte o gün gidenin arkasından iyi adamdı denilmesi önemli. Hepimiz bunun için çalışıyoruz. Bu anlamda ebediyete intikal eden dostlarınız iyi adamlarmış ki herkes taziyeye geliyor. Ben ölen kardeşlerime Allahtan Rahmet siz kederli ailelerine baş sağlığı ve sabır diliyorum” diye konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1