• Diğer

Sultangazi

Basına ve Kamuoyuna

Sultangazi Pir Sultan Abdal Cemevi’nin 6. Genel Kurulunda tüm üyelerin oyunu alarak güven tazeleyen Zeynal Odabaş teşekkür mesajı yayınladı.

Basına ve Kamuoyuna

Okunma: 1658

3 Kasım 2018 11:03
-A

+A

Odabaş mesajında şunları yazdı.  “Mücadeleye Devam Mutlaka Kazanacağız Sultangazi Pir Sultan Abdal Cemevi Başkanlığına 6. Genel Kurulda yeniden bize verilen bu onurlu görevde duyduğunuz güven için teşekkür ederim.
 
Başta fedakar aileme, şahsıma ve yönetim kurulu yol arkadaşlarıma tarihi bir sorumluluk verilmiştir. Bizlerde her zamanki gibi bu zor süreci birlikte mücadeleyle büyüteceğiz ve mutlaka kazanacağız.
 
6. Genel Kurulumuza katılan Cemevi üyelerimize, Divan kuruluna, Cemevi kurum başkanlarına, siyasi parti temsilcilerine, Demokratik Kitle Örgüt temsilcilerine, Dernek Başkanlarına, Mahalle muhtarlarımıza, analarımıza, Dede ve Pirlerimize, gençlerimize, tüm katılımcı cümle canlara, çelenk ve mesaj gönderen dostlara, destek ve katkı sunan canlara, Yerel Basınımıza, sosyal medya üzerinden tebrik mesajı yayınlayan tüm yoldaşlara, Canlara aşkı niyaz ediyorum” dedi.
 
 
AKD Sultangazi Pir Sultan Abdal Cemevi Yönetim Kurulu Adına
 
Başkan Zeynal Odabaş

 
 

Anahtar Kelimeler : Basına ve Kamuoyuna ,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1