• Diğer

Sultangazi

Bakan Soylu, İş Adamlarıyla Bir Araya Geldi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sultangazi Belediyesi Sahra Sultan Düğün Sarayında düzenlenen “ Doğu ve Güneydoğu iş insanları” toplantısında konuştu.

Bakan Soylu, İş Adamlarıyla Bir Araya Geldi

Okunma: 766

19 Haziran 2018 22:00
-A

+A

Doğu ve Güneydoğulu iş adamlarının bir araya geldiği Sultangazi Belediyesi Sahra Sultan Düğün Sarayında iş ve siyaset dünyasının önemli isimleri bir araya geldi. AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı tarafından görevlendirilen İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Abdulkerim Şengül, toplantıyı organize etti.


 
Salon Hınca Hınç Doldu
 
Çok sayıda iş adamı ve siyaset dünyasının önemli ismi bu toplantıda bir araya geldi. Tek tek masaları gezen Organizatör Abdulkerim Şengül ve beraberindeki AK Parti Sultangazi Belediyesi Kurucu Meclis Üyesi Ergin Kırmaç, davetlilere masalarına kadar eşlik etti.


 
Abdulkerim Şengül, Katılımcılara Teşekkür etti
 
Açılış konuşmasını AK Parti Sultangazi İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Abdulkerim Şengül, yaptı. Şengül, protokole ve katılımcılara organizasyona katıldıkları için teşekkür etti. “ Yaklaşan 24 Haziran genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı için sizlerden destek bekliyoruz. İstikrarın devamı için, gelişen, dönüşen bir Terkiye için, güçlü devlet, güçlü lider için bu seçimler çok önemli. Desteğinizi bekliyor hepinizi candan yürekten selamlıyorum” dedi.  Abdurrahman Dursun, Oylarınıza Talibiz Dedi

 
24 Haziran seçimleri için gece gündüz demeden çok çalıştıklarını, çalmadık kapı, sıkılmadık el ve dokunulmadık yürek bırakmadıklarını söyleyen Dursun, 24 Haziran’da istikrarın devam etmesi, yeni projelerin hayata geçmesi, devam eden projelerin bitmesi için oylarınıza talibiz” dedi. 


 
Altunay, İnşallah Beklediğimiz Oranı Tuttururuz
 
Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bu bölgenin bir evladıdır dedi. İnşallah çok daha büyük hedeflere, daha ulvi gayelere birlikte ulaşırız temennisinde bulundu. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği gibi Sultangazi’de hedeflenen oy oranına ulaşılacağına inandığını belirti. 24 Haziranda yola devam dedi.
 

 
Tayyip Erdoğan Büyük Bir Devrimcidir
 
 
İÇİŞLER Bakanı Süleyman Soylu, Sultangazi Belediyesi Sahra Sultan Düğün Sarayında düzenlenen "İş Adamları" toplantısına katıldı. Burada bir konuşma yapan Soylu, "Tayyip Erdoğan büyük bir devrimcidir. Türkiye'de büyük bir zihniyet devrimi gerçekleştirdi. Çok açık yüreklilikle ifade etmek istiyorum; hem de bütün Türkiye'yi bir araya getirerek. Hiç kimseyi kendisini ifade etmekten korkutmayarak Türkiye'yi bir araya getirdi. O Türkiye'ye demokrasi hikayeleri anlatan ülkeleri biz biliyoruz" dedi."ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DESİN Kİ 'BEN BİR TEK KÖR KURUŞ KEMAL KILIÇDAROĞLU'NA GÖNDERMEDİM"

Süleyman Soylu, CHP
 Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisine hakaret ettiğini belirterek, "Bana 'beş paralık adam' diyor. Neden diyor biliyor musunuz? Cumhurbaşkanımıza Man Adası yüzünden hakaret etti, iftirada bulundu. İspatlayamadı. Mahkeme 197 bin liraya mahkum etti. Var o sözün sahipleri. Beşiktaş Belediye Başkanı 'ben bir tek kör kuruş Kemal Kılıçdaroğlu'na göndermedim' desin. Ataşehir Belediye Başkanı desin ki 'ben bir tek kör kuruş Kemal Kılıçdaroğlu'na göndermedim'. Şimdi bu 197 bin lirayı nereden verecek. Bu kaybettiği mahkemeleri nereden verecek. Söylediğim söz şu; 'arka kapıdan yardım ediyorlardı, şimdi biz kapılarını kestik, bakalım bu paraları şimdi nereden verecekler'. Bu kadar ucuz mu her şey? Nasrettin Hoca'nın kazanının doğurduğunu duydunuz da, bir evin doğurduğunu duydunuz mu? Ataşehir'de bir dairesi vardı biliyorsunuz değil mi? Ne dedi; '75 metrekare, 1+1'. Mübarek 2 kat çıktı. 'Eğer böyle olursa istifa ederim' dedi. Biz onun bu sözlerine alıştığımız için, böyle bir sözün karşılığını getirmeyeceği için… Sen bu paraya alırken diğerlerinin 2.5 katına aldığını ispat ettik. Parayı verip vermediği belli değil, dekontunu da ispat edebilmiş değil. Çok açık söylüyorum, kafası karışık insanlar Türkiye'yi idare edemezler" dedi."28 BİN KİŞİYLE KORUDUK"

Soylu, " Ankara'dan İstanbul'a 
yürürken, sözde adalet yürüyüşü yapıyordu. Bir tek güvenlik açığı oldu mu? Kaç kişiyle koruduk biliyor musunuz Kemal Kılıçdaroğlu'nu? Aman bir şey olmasın diye. 28 bin kişiyle. Bu bizim görevimiz. Biz görevimizi yerine getiririz, görevimizi yaparken de bir eksiklik ortaya koymayız" dedi.KARAYILAN AÇIKLAMASI

Soylu, "Murat Karayılan, 
açıklama yapmış, bizim milletvekilimizle ilgili, İbrahim Halil Yıldız ile ilgili. 'Ondan ve ailesinden intikamımızı alacağız' demiş, 'Tayyip Erdoğan kendisi gelsin de Kandil'e kendisi alsın' demiş. Bu Murat Karayılan gibi 15 yaşındaki kızlara tecavüzü kendisine maharet bilen alçak heriflere yapacağımızın yarısı aklımızda yok haberiniz olsun" şekliden konuştu."TERÖRLE MÜCADELEDE BUGÜNE KADAR GÖRDÜĞÜNÜZ FRAGMANDI"

Bakan Soylu, "Terörle mücadelede bugüne kadar gördüğünüz fragmandı. Siz esas 24 Hazirandan sonra nasıl terörle mücadele edeceğiz onu izleyin. Göreceksiniz Türkiye'de bu terör örgütleriyle mücadelede işimizi yarım bırakmayacağız. Ama milletimiz gayret verirse, destek verirse" dedi." PKK DİNSİZ BİR ÖRGÜTTÜR"

Süleyman Soylu, "PKK dinsiz bir örgüttür, dinsizleştirmeye çalışan bir örgüttür. Avrupa'yla esas itibariyle ortaklığı budur. Burada anlaşıyorlar. Oysa biz geleneklerimizle, değerlerimizle bir ve bütünüz. O bütünlüğü devam ettirmek zorundayız. Ne olursunuz etrafınızdakilere anlatın, herkese anlatın. Hiçbir seçimde oy istemedim. Sadece meseleleri anlattım. Ama ilk kez bir seçimde oy istiyorum. Çünkü bu seçim sadece bizim seçimimiz değildir, sadece Türkiye'nin seçimi değildir, bu sadece bugün seçeceğimiz yöneticilerin seçimi değildir. Sizin çektiklerinizi gelecek nesiller çekmesin istiyoruz. Bu seçim sadece bizim seçimimiz değildir.


 
Bu seçim Kosova'nın, Bosna'nın, Halep'in seçimidir. Türkiye ilk kez bir noktaya geliyor, derdimiz, anlattığımız odur. Türkiye geri dönsün istemiyoruz, aynı zilletleri yaşasın istemiyoruz. Kardeşi kardeşe düşürmesinler, insanları birbirilerine küstürmesinler, derdimiz bu. 24 Haziran ülkemiz için, milletimiz için, gelecek neslimiz için, etraf coğrafyamız için, gönül coğrafyamız için büyük bir sorumluluk taşımaktadır" dedi. 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Kenan PEKGÖZ 20 Haziran 2018 08:12

Kerim helal olsun sana. Emeğine sağlık çok güzel bir şekilde organize etmişsiniz

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1