Sultangazi

Bakan Müezzinoğlu’dan Altunay’a Teşekkür

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Sultangazi Belediyesinin organize ettiği Rumeli – Balkan Türkleri Dayanışma Dernekleri iftarının ardında gazetemize açıklamalarda bulundu.

Bakan Müezzinoğlu’dan Altunay’a Teşekkür

Okunma: 416

5 Haziran 2017 17:28
-A

+A

Sultangazi Belediyesinin organize ettiği iftar programı sonrası gazetemize yaptığı açıklamada Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’a övgü dolu sözler söyledi. Sultangazi İlçesinin Cahit Altunay ile birlikte yükselişe geçtiğini söyleyen Bakan Müezzinoğlu, Sultangazi modern bir ilçeye dönüşmüştür” dedi.
 
Köy Görünümünden Kurtuldu Modern İlçe Oldu

Sekiz yıllık kısa bir sürede köy görünümünde olan bir yeri modern bir ilçeye dönüştürmek her babayiğidin işi değildir. Ben Cahit Altunay’ı tebrik ediyorum. Çok kısa sürede ciddi işler başardı” dedi.
 
En Modern Hastane Bu İlçede Olacak

Sağlık Bakanlığı döneminde Sultangazi’ye kazandırılan 600 yataklı devlet hastanesi hakkında da açıklamalarda bulunan Bakan Müezzinoğlu, konuşmasını şöyle sürdürdü. Bakanlığım döneminde Türkiye’de en modern hastanelerin başında gelen akıllı hastanelerden biri olan 600 yataklı devlet hastanesine Samatya mı?, Cerrahpaşa mı? Çapa mı? Gelecek sorularından çok Sultangazi’de bu kadar geniş kapasiteli, bu kadar modern bir hastanenin olması çok önemlidir. Öncelikle bu hastane Sultangazililere hayırlı olsun. Sultangazi bunu hak ediyor.
 
Altunay’ın Çok Güzel Hizmetleri Var
 
Özellikle üstüne basa basa söylüyorum ki. Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın çok güzel hizmetleri var. Allah ondan razı olsun. Modern binaları ve yeşil alanları ile Sultangazi İstanbul’un önde gelen sayılı ilçeleri arasında ki yerini aldı. Sultangazi Devlet Hastanesi için karar verilmedi. Samatya veya Haseki hastanelerinin buraya gelme ihtimali var. Onlar üzerindeki çalışmalar devam ediyor. hangisinin geleceğine en kısa sürede karar verilecek.

Sekiz Yılda Müthiş İşler Başardı  
 
Müezzinoğlu; “Sultangazi İstanbul’un sayılı ilçeleri arasına girdi. Çok kısa bir zamanda ciddi işler yapılmış. Çok mutlu oldum. Çok profesyonel çalışmalar gerçekleşmiş. Belediye Başkanımız Cahit Altunay planlamayı çok iyi değerlendirmiş. Sultangazi modern bir ilçe oldu. Yedi sekiz yıl önce Sultangazi’den gitmiş biri bugün tekrar geri gelse nereye geldim diye tekrar tekrar düşünür. Sultangazi o denli gelişmiş güzelleşmiş bir ilçe oldu. Belediye başkanımızı tebrik ediyorum. Gerek halkla ilişkileri, gerek vatandaşın sorunlarına yaklaşımı, gerekse şehrin modern ve geleceğe güçlü vizyonla şekillenmesi, gerçekten çok boyutlu bir Belediye Başkanlığı yapıyor. Kendisini tebrik ediyorum. Başından beride hep yanında oldum olmaya da devam edeceğim” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku