• Diğer

Sultangazi

Bağımsız Türkiye Partisi’nden Anlamlı Hediye

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Sultangazi İlçe Başkanı Sefer Celep, Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş’ın Atatürk’ün dini yönünü ele aldığı yeni kitabı “Hoş Geldin Atatürk” kitabını Yaşam Gazetesi İmtiyaz sahibi Haydar Sürgeç’e hediye etti.

Bağımsız Türkiye Partisi’nden Anlamlı Hediye

Okunma: 801

11 Aralık 2017 22:29
-A

+A

Kısa sürede büyük ilgi gören ve ilk iki baskısı tükenen kitabın üçüncü baskısına başlandı. Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Sultangazi İlçe Başkanı Sefer Celep, Gazetemizin imtiyaz sahibi Haydar Sürgeç’i ziyaret etti.  Partinin ve Haydar Baş’ın faaliyetleri hakkında bilgi veren Celep, gazetemizin imtiyaz sahibi Haydar Sürgeç’e  Haydar Baş’ın kitabını hediye etti.


 
Atatürk’ün soyunun ehlibeyte dayandığını, Atatürk’ün manevi yönünü ve din istismarcıları ile olan mücadelesi gibi başlıkları kitabında ele alan Prof. Baş, eserinde gerçek Atatürk’ü ortaya koyduğunu dile getiriyor. Kitabı ezber bozacak bir eser olarak nitelendiren ve Atatürk hakkında bilinmeyen ve gizlenen gerçeklerin kitap ile gün yüzüne çıkacağını ifade eden Baş, kitabı ile ilgili olarak, “Çok uzun zamandır araştırıyorum.  Çok sağlam kaynaklardan bu eseri oluşturdum. Çok farklı bir Atatürk kitabı yazdım. Milletimizin gerçek Atatürk’ü bilmesi için, birlik ve beraberliğimizin temini için muhakkak okunması gereken bir eserdir” ifadelerine yer veriyor.


 
 “Doğmuş yaşamış bir Atatürk var. Ama topluma anlatılan Atatürk çok farklılaştırılmış. Bizde kitabımızın ismini ‘Hoş geldin Atatürk’ koyarak bu yaşayan Atatürk’ün topluma anlatılan Atatürk olmadığını ortaya koyduk. Atatürk yeniden doğuyor” ifadelerini kullanan Prof. Baş, kitabında Atatürk’ün annesi Molla Zübeyde Hanım’ın da dindar olduğunu ve sürekli kuran okuttuğu gibi bilgilere de yer veriyor.
 
Yaşam Gazetesi ailesi olarak Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Sultangazi İlçe Başkanı Sefer Celep ve Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş’a hediyelerinden dolayı teşekkür ediyor saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1