• Diğer

Sultangazi

Ayaz Ailesinden Dillere Destan Düğün

Adıyaman ilinin tanınmış ailelerinden Mustafa Ayaz’ın yakışıklı oğlu Fatih Ayaz, Ramazan Ürküt’ün biricik kızı Büşra Ürküt dillere destan bir düğün merasimi ile dünya evine girdi.

Ayaz Ailesinden Dillere Destan Düğün

Okunma: 3329

16 Haziran 2019 04:23
-A

+A

Sultangazi’nin sevilen ismi işadamı Vahdet Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ayaz, canından çok sevdiği küçük kardeşi Fatih Ayaz’ı evlendirmenin mutluluğunu yaşadı. Mustafa Ayaz’ın sevgili oğulları Büşra Ürküt ile yaşamını birleştiren Fatih Ayaz’ı hayatının en anlamlı gününde Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Tüm Canbeyler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş, Adıyaman İli Kahta İlçesi Dumlu Köyü Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Dernek Başkanı Hüseyin Kurkut, Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği (AKYAD) Üyesi Rıfat Süt, Yeni Refah Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Orhan Kara, Ünlü sanatçı İbrahim Harikases, Şen Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Şengül ve çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcileri, iş dünyasının önemli isimleri, siyasiler ve yakın akrabaları yalnız bırakmadı.


 
Dursun “ Mutluluğunuz hiç bitmesin”

Genç çiftin düğününde kısa bir konuşma yapan Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, Fatih Ayaz ve Büşra Ürküt, çiftini yalnız bırakmadı. Fatih ve Büşra, çiftinin Esentepe Mahallesi Yavuz Sultan Mehmet Cami’nde gerçekleştirilen düğün töreninde siyaset ve iş dünyasından çok sayıda davetli yer aldı. Düğünde ayrıca akrabaları, arkadaşları damat Fatih Ayaz’ı yalnız bırakmadı. Mutluluklarını doya doya paylaştı.Ayaz ve Ürküt Aileleri Gülümsemeyi yüzlerinden eksik etmedi

Ayaz ve Ürküt aileleri davetlileri kapıda karşılarken masalara kadar onlara eşlik etti. Gülümsemeyi yüzlerinden eksik etmeyen Ayaz ve Ürküt aileleri yemekli yapılan düğün töreninde, masaları dolaşarak davetlilere hoş geldiniz dedi.


 
 

 
 

 
 

 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku