• Diğer

Sultangazi

Av. Ali Acar, İlçe Başkanlığına Talip

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanlığına Mavi liste ile delege seçimlerine katılan Av. Ali Acar, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi Eski İlçe Başkanı Ali Boztaş’ın desteğini arkasına alarak gümbür gümbür geliyor.

Av. Ali Acar, İlçe Başkanlığına Talip

Okunma: 1218

17 Eylül 2017 14:07
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe örgütü 3. Olağan kongresine sayılı günler kala delege seçimleri sonucu heyecanla bekleniyor. Dört ayrı listenin yarıştığı “demokrasi şöleni” renkli görüntülere sahne olacağa benziyor. Bugün Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanlığında gerçekleşmesi beklenen Cebeci Mahallesi delege seçimleri, sonucu etkilemese de en güçlü dört mahallenin delegeleri sonuca damgasını vuracak.

Dün gazetemize bilgi veren, Mavi listeyi destekleyen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi Eski İlçe Başkanı Ali Boztaş, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanlığı’na aday olduğunu açıklayan Av. Ali Acar’ın parti tabanında gelen istek üzerine aday olduğunu ifade etti.

Boztaş,  “ Hedefimiz partimizi aldığımız yerden daha ileriye götürmektir. İlk hedefimiz, 2019 yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’ li bir belediye başkanını Sultangazi’de görmektir. Cumhuriyet Halk Partisi, Cumhuriyetin, demokrasinin ve özgürlüklerin temel gücüdür.

Çocuklarımızın daha aydınlık bir ülkede yaşayabilmesi bizim partimizin iktidarıyla mümkündür. Av. Ali Acar, İlçe Başkanlığına geldiğinde bu özlemi Sultangazi’den başlatacağına inanıyorum. Ali Boztaş, yoldaşlarım ile birlikte çalmadık kapı, sıkılmadık el ve dokunulmadık yürek bırakmadan herkesi ve her kesimi kucaklayacağımızı ifade ediyoruz. Diyerek sözlerini noktaladı.   

 

 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1