• Diğer

Sultangazi

ASİAD Tanıtım Toplantısı Düzenledi

Sivil Toplum Kuruluşların başında gelen Adıyaman Sanayici ve İş Adamları Derneği ( ASİD) AK Parti Sultangazi Aday Tanıtım Toplantısı İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu ve Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Dursun’un katılımıyla yapıldı.

ASİAD Tanıtım Toplantısı Düzenledi

Okunma: 1444

14 Şubat 2019 01:03
-A

+A

Adıyaman Sanayici ve İş Adamları Derneği ( ASİD) Dernek lokalinde düzenlenen toplantı da AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları, muhtar adayları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri törene katıldı. 

Adıyaman Sanayici ve İş Adamları Derneği ( ASİD) Genel Başkanı Mehmet Doğan, yaptığı açılış konuşmasında birlik ve beraberlik çağrısı yaptı. Doğan, “ Biz Adıyaman Sanayici ve İş Adamları Derneği ( ASİD) olarak kim bu güzel ilçe için bir taş taşın üstüne koyarsa onun yanında olmaya çalışırız. Ne mutlu bize ki Adıyamanlı bir hemşerimiz Sultangazi’mize belediye başkan adayı olarak atanmış, 19 tane pırıl pırıl meclis üyesi aday adayımız var. Mahallelerimizde muhtar adaylarımız canla başla çalışıyor. Biz dernek olarak tüm hemşerilerimizin arkasındayız. Onlara başarılar diliyor, yolları açık olsun temennisinde bulunuyoruz” dedi.

Aday tanıtım toplantısına katılan AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Dursun, artık sahaya inme ve çalışma vakti geldiğini söyleyerek Adıyamanlılardan destek istedi. Dursun yaptığı konuşmada “ Birkaç gün içerisinde adaylarımızı açıkladıktan sonra ben demeden biz diyerek bu kutlu yürüyüşümüze hep birlikte devam etmeliyiz. Ben Sultangazi’mizin hem ilçe belediye başkan adayı olarak bana, hem de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Binali Yıldırım’a çok güçlü bir şekilde destek vereceğinize inanıyorum. Artık birkaç gün sonra bütün adaylarımız belli oluyor. Artık sahaya inme vakti ve çalışmalarımızı, enerjimizi, sahaya yansıtma vaktidir. Belediyecilik her şeyden önce bir gönül işidir. Eğer bir derdiniz varsa belediyecilikte başarılı olursunuz. Mensubu olduğunuz, ilçeye dair derdiniz, tasanız varsa belediyecilikte çok büyük ve önemli hizmetlere imza atarsınız. Onun için gönül yapacağız, gönül alacağız. Gönüllere gireceğiz ve yetkimizin, gücümüzün asıl kaynağının aziz milletimiz olduğunu asla ve asla unutmayacağız. Bu anlayışla hareket edersek ben inanıyorum ki 31 Mart gecesinde hedeflerimize ulaşmış ve İstanbul’un 39 ilçesi arasında birinciliği kapmış oluruz. Hedefimiz bu yöndedir. Elimizin güçlü olabilmesi, masaya otururken güçlü olmamızın ana kaynağı bu olmalı” dedi.AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu ise yaptığı konuşmada 31 Mart seçimlerinde birlik ve beraberlik vurgusu yaparak “ Değerli Adıyamanlı hemşerilerim Sultangazi’nin sahip olduğu tüm güzelliklerin bundan sonra da devamı için siyasal gücümüzü bölmeyelim. Sultangazi’nin her yerinde bir ve beraber olalım. Birlik olalım, dirlik olalım birilerin öfkesine yenilmeyelim. Bir olalım beraber olalım. Cumhurbaşkanımızın bize emanet ettiği adaylara sonuna kadar sahip çıkalım. Onlar artık cumhurbaşkanımızın emanetleri ama hepimizin adaylarıdır. Ben o yüzden bütün teşkilatlarımıza rica ediyorum Sultangazi’nin dört bir yanını dolaşacağız ve her yerde AK Parti’nin bayrağı zirvede olsun diye gayret edeceğiz” dedi.


 

 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1