Sultangazi

Altunay ve Uslanmaz, “Kamp ateşi kapanış programına” katıldı

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz Sultangazi Mimar Sinan Kent Ormanındaki izcilik kampını ziyaret etti.

Altunay ve Uslanmaz, “Kamp ateşi kapanış programına” katıldı

Okunma: 329

12 Ağustos 2017 11:14
-A

+A

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz, Sultangazi Mimar Sinan Kent ormanında gerçekleşen İzcilik kampının finalinde, “Kamp ateşi kapanış programına” katıldı. Suriye uyruklu çocuklarında eğitim aldıkları izcilik kampında, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, kapanış programında şöyle konuştu. 


 
Altunay, Bu Gençler Geleceğimizin Teminatıdır
 
Altunay, yıl içerisinde eğitimlerini tamamlamış yavrularımız izcilik kampında yer alıyor. Erkek öğrencilere yönelik düzenlenen kampta toplamda 300 çocuğumuz kamp eğitimini tamamladı. Bu izcilik kampının en önemli özelliği çocukları en iyi şekilde sosyal ve kültürel eğitimden geçirerek annesine babasına ve çevresine yararlı bireyler haline getirmektir. Anne ve babalarından uzak arkadaşlarıyla paylaşmayı dayanışmayı ve ahlaki eğitimleri alarak yetiştirilen bu gençler geleceğimizin teminatı olacaktır” diye konuştu.


 
Uslanmaz, Bu Gençler Kültürel ve Ahlaki Eğitimler Alıyor.
 
Sultangazi Mimar Sinan Kent Ormanında gerçekleşen izcilik kam ateşine katılan Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz, konuşmasında şunları söyledi. “ İzcilik kampında çocukların yeni arkadaşlıklar kurarak unutulmaz tecrübeler yaşadığını ifade etti.  “Teknoloji bağımlılığından uzak bir dönem geçiren yavrularımız okçuluk, binicilik, doğa yürüyüşü gibi sportif faaliyetlerin yanı sıra Kültürel, sosyal ve ahlaki eğitimler alan çocuklarımız milli ve manevi değerlerimizi özümseyerek donanımlı fertler haline gelecek” dedi.Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku