• Diğer

Sultangazi

Altunay ve Dursun’dan Teşekkür Kahvaltısı

Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Dursun ve Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay Sultangazi 50. Yıl Mahallesinde bulunan Malatya İli Kamıştaş Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneğinde Vatandaşla buluştu.

Altunay ve Dursun’dan Teşekkür Kahvaltısı

Okunma: 467

15 Ağustos 2018 09:00
-A

+A

Kahvaltı Programına Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Dursun, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Birinci Erdal Uçar, Ali Başkaya, Meclis Üyeleri İmdat Kamacı, Yunus Akkuzu, 50. Yıl Mahalle Muhtarı Lütfü Bayram, Dernek Başkanı Mehmet Gencer ve çok sayıda vatandaş katıldı.


 
Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Dursun, Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili seçimlerinde alınan sonuçlardan dolayı çok mutlu olduklarını belirterek şöyle konuştu. iç ve dış mihrakların oyunlarına rağmen seçimlerden zaferle ayrıldıklarını vurgulayan Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Dursun, bu seçimde sadece Türkiye’nin kazanmadığını belirterek bu seçimi aynı zamanda İslam dünyasının da kazandığını söyledi.


 

Başkan Altunay, “24 Haziran’da 27. Dönem Milletvekili seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerini gerçekleştirdik. Türkiye yine kalkınmadan yana oyunu kullandı. Sultangazi ilçemizde de gerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a gerekse AK Parti’ye güzel bir destek verildi. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde hep beraber Türkiye’yi 2023 ve 2071 hedefleri yolunda şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da durmadan çalışacağız. Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardında vatandaşlarımızla birlikte meydanlara çıkarak zaferimizi kutladık. Bizler bu seçimleri iç ve dış mihrakların oyunlarına rağmen seçimlerden zaferle ayrıldık. Bu seçimi sadece Türkiye kazanmadı. 24 Haziran’da gerçekleştirilen seçimleri aynı zamanda İslam dünyası da kazanmıştır. Bu seçimleri Kudüs, Arakan, Saraybosna, Kerkük, Suriye’nin mağdur ve mazlum insanlarının ve Türkiye’nin dualarıyla kazandık. Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde bizlere destek olan başta Sultangazi’de ki vatandaşlarımız olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. 24 Haziran seçimleri Türkiye’ye, milletimize, İslam dünyasına, tüm mağdur ve mazlum insanlara hayırlı olsun” diye konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1