• Diğer

Sultangazi

Altunay Çifti, Meclis Üyesi Eşleriyle Kahvaltıda Buluştu

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Sevgili eşi İlknur Altunay, Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Eşleri ve Belediye’nin bayan yöneticileri ile Raguba restoranda kahvaltıda bir araya geldi.

Altunay Çifti, Meclis Üyesi Eşleriyle Kahvaltıda Buluştu

Okunma: 710

29 Mart 2018 17:24
-A

+A

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Sultangazi Belediyesinde görevli bayan yöneticiler ve Sultangazi AK Parti Belediye Meclis Üyelerinin eşleriyle Raguba restoranda gerçekleşen kahvaltıda hasbial edip, talep ve isteklerini dinledi. Kahvaltıya Başkan Altunay, Sevgili eşi İlknur Altunay’ın yanı sıra başkan yardımcısı Rana Danışman, Bayan birim müdürleri ve meclis üyesi eşleri katıldı. Renkli görüntülerle gerçekleşen kahvaltı, bayan birim müdürleri ve meclis üyesi eşleri arasındaki birlik ve beraberliği pekiştirip, kaynaşmaya vesile oldu.


 
Kahvaltıda konuşan Başkan Altunay, “ Sultangazi Belediyesi olarak kadınlara yönelik çok güzel etkinlikler düzenledik, düzenlemeye de devam ediyoruz. Bursa’ya Çanakkaleye, Edirne ve çeşitli illerimize kültür etkinlikleri kapsamında geziler düzenledik. Birçok kadın bu etkinliklerden faydalandı. Sizlerde isterseniz bu tür etkinliklere katılarak ülkemizin önemli kültür merkezlerini ve tarihi yerleri gezebilirsiniz. Bizleri kırmayarak bu kahvaltı programına katıldığınız için sizlere teşekkür ediyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum ” dedi.

 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Metin Sucu 29 Mart 2018 18:32

katılım çok düşük

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1