• Diğer

Sultangazi

Altunay Canlarla Birlikte Orucunu Açtı

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Sultangazi Habipler Cemevinde Muharem ayı dolayısıyla Canlarla birlikte orucunu açtı.

Altunay Canlarla Birlikte Orucunu Açtı

Okunma: 650

25 Eylül 2017 21:28
-A

+A

Canlar Altunay’ı Bağrına Bastı
 
Her yıl olduğu gibi bu yılda muharrem ayı dolayısıyla Alevi canlarla bir araya gelen Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Sultangazi Habipler Cemevinde Canlarla birlikte orucunu açtı. Habipler Cemevi üyelerinin Altunay’a gösterdikleri misafirperverlik görülmeye değerdi. Altunay, gösterilen ilgi ve alakaya teşekkür etti.  

  

 
Altunay Birlik ve Beraberlik Mesajı Verdi
 
Özellikle kardeşliğimize, birlik ve beraberliğimize kast etmeye çalışan bazı çevreler zaman zaman bizleri karşı karşıya getirmeye çalışsa da bizler sağduyulu davrandığımız sürece bu çirkin oyunları boşa çıkarıyoruz. Bizler et ve tırnak gibiyiz, bizler kardeşiz. Bu günlerde birlik ve beraberliğe daha fazla ihtiyaç var. El ele yürek yüreğe olduğumuz sürece aşamayacağımız engel yok sanırım. Muharrem, yası matem ayının anlam ve önemi her daim olduğu gibi yüreklerde bir hüzün ifade ediyor. Ben tutuğunuz oruçların ettiğiniz duaların kabul olmasını diliyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.


 
Belediye Başkanımıza Teşekkür Ediyoruz
 
Sultangazi Habipler Cemevi Başkanı Orhan Satılmış, her yıl olduğu gibi bu yılda Alevi Canlarla orucunu açan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve ekibine teşekkür etti. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku