Sultangazi

Altunay, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu'nda incelemelerde Bulundu

Sultangazi Belediyesi, eğitime yönelik yatırımlarını yeni üniversiteler ile taçlandırıyor. Sultangazi Belediyesi tarafından yapımına başlanan Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu'nun inşaatı hızla yükseliyor.

 Altunay, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu'nda incelemelerde Bulundu

Okunma: 382

16 Ağustos 2017 23:26
-A

+A

Sultangazi Belediyesi, eğitime verdiği desteği ilçeye yeni üniversiteler kazandırarak sürdürüyor. Sultangazi Belediyesi, kendi öz kaynaklarıyla Esentepe Mahallesi'nde Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu'nun yapımı hızla devam ederken, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay Belediye Başkan Yardımcıları Rana Danışman, Hakan Ceylan ve Fen işleri Müdiresi Nazmiye Uçar ile birlikte incelemelerde bulundu.Sultangazi Belediyesi, yapım bütçesini kendi imkanlarıyla karşıladığı Esentepe Mahallesi'ndeki Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu'nun inşaatı hızla yükseliyor. 17 bin metrekare kullanım alanına sahip olan yüksekokulda amfi salonları, derslikler, mesleki uygulama alanları ile seminer salonları yer alacak. Projede ayrıca iki adet konferans salonu da bulunacak.


 
Altunay ve Kurmaylarının incelemelerde bulunduğu Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu inşaatının hızlı bir şekilde yükseldiğini, inşaat alanında yapılan incelemelerin umut verdiğini söyledi. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku