Sultangazi

Altunay, İletişim Platformu Üyelerini Ağırladı

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, İletişim Platformunun Başkanı İsmail Hakkı, Cumhurbaşkanı basın danışmanı Zafer Demez ve Başbakan Basın Danışmanı Ramazan Cin’i Mimar Sinan Kent ormanında bulunan İzci kampında ağırladı.

Altunay, İletişim Platformu Üyelerini Ağırladı

Okunma: 454

23 Mayıs 2017 23:44
-A

+A

Ulusal Gazetelerin istihbarat müdürleri, haber müdürleri, yazı işleri Müdürleri, muhabirlerden oluşan genel anlamda İletişim Fakültesi mezunlarının yer aldığı İletişim Platformu üyeleri Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Belediye Başkanı Basın danışmanı Fazıl Ergüt’ün ev sahipliğinde bir araya geldiler.
 
İletişim Platformu Başkanı İsmail Hakkı, yaptığı kısa konuşmada şunları söyledi. İl başta tanışmak kaynaşmak adına bir araya geldik. Kim hangi gazetede çalışıyor, kim hangi görevi üstlendi şeklindeki tanışma faslı yıllardır bizleri bir arada tutuyor. Bizde bu birlikteliğimizi platform ile taçlandırdık. Bugün Sultangazi Belediye Başkanı ve dostumuz değer verdiğimiz arkadaşımız Fazıl Ergüt’tün ev sahipliğinde bir aradayız. Ben ev sahiplerimiz Cahit Altunay ve Belediye Başkanı Basın Danışmanı Fazıl Ergüt’e Platform adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
 
Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, yaptığı konuşmada konuklarına teşekkür etti. Altunay konuşmasında şunları söyledi. “ siz basın mensuplarını Sultangazimizin en güzel mekanlarından birinde ağırlamaktan mutluluk duyuyorum. Yem yeşli ormanıyla, hemen aşağımızda Alibey Barajıyla, ve bu barajın hemen kenarında bulunan 450 yıllık bir tarihe sahip olan ünlü Mimar Sinan’ın eseri olan Güzelce, Mağlova su kemerlerinin bulunduğu yerde ağırlamak çok güzel. Bundan böyle sizleri ve ailelerinizi bu mekanda ağırlamak isteriz. Bu alanları halkımıza kazandırmak çokta kolay olmadı. Ancak bugün her yıl iki buçuk milyon insanımız bu ormanlarda piknik yapıyor. Buraları sadece orman olar akta düşünmeyin, at binicilik alanları, tenis, futbol, basketbol ve voleybol sahaları ile de çok anlamlı bir yer. Sultangazi halkı bunu hak ediyor. Biz daha iyisini yapmak için uğraşıyoruz. Bizleri kırmayarak davetimize katıldığınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku