Sultangazi

Altunay, Geleneksel Kamp Ateşini Yaktı

Sultangazi Belediyesi vatandaşa hizmet etmeye aralıksız devam ediyor. Her hafta farklı genç ve çocuklarla izci kampında buluşan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, İzci kampının bu haftaki konuklarını kendi elleriyle yaktığı “ İzci Ateşi” ile uğurladı.

Altunay, Geleneksel Kamp Ateşini Yaktı

Okunma: 390

5 Ağustos 2017 11:17
-A

+A

Altunay, Her Hafta Farklı Gençlere Ev Sahipliği Yapıyoruz

Sultangazi Belediyesi’nin Mimar Sinan Kent ormanında kurduğu ve geleneksel hale dönüştürdüğü izci kampı her hafta farklı gençlere ev sahipliği yapıyor. Tecrübeli eğitmenler denetiminde bir hafta süren kamp, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın “ İzci Ateşi” yakmasıyla son buluyor.


Gençler Doğa ile Baş Başa

Sultangazi Belediyesi Mimar Sinan Kent ormanında kurduğu izci kampı yaz aylarında bir gün olsun boş kalmıyor. İzci kamp merkezinde bir hafta boyunca doğa yürüyüşlerinden ok atma talimlerine kadar birçok branşta spor yapan yüzlerce izci kampı öğrencisi birlik ve beraberlik ruhu içinde yıllarca unutulmayacak bir anıya imza atıyor. Çocuklar doğa ile iç içe muhteşem bir zaman geçirmenin keyfini yaşıyor.   

 

Mavi ile Yeşilin Buluştuğu Yerde Kamp

Öğrenciler eğitmenleri gözetiminde İstanbul’un en önemli izci kamplarından biri olan Sultangazi Belediyesine ait Mimar Sinan Kent ormanında bu haftaki kampını tamamladı.  Alibey Barajının mavi suları, çam ağaçlarının her tonunun hakim olduğu, kuş cıvıltılarının hiç susmadığı izci kampı öğrencileri  doğa yürüyüşleri, ok atma ve futbol gibi sporları yaptı.Geleneksel Kamp Ateşini Altunay Yaktı

İzci Kampı öğrencileri kampın son gününde hava kararınca geleneksel kamp ateşini Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ile birlikte yaktı. Kamp ateşinin etrafında bir araya gelen ve şarkılar söyleyen izci kampı öğrencileri, böylesine güzel bir anı yaşadıkları için Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve ekibine teşekkür etti. Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku