Sultangazi

Altunay, Gazi Ailelerini Ziyaret etti

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger İlçedeki gazi ailelerini ziyaret etti.

Altunay, Gazi Ailelerini Ziyaret etti

Okunma: 480

5 Temmuz 2017 23:23
-A

+A

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay beraberindeki Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger ile birlikte 15 Temmuz gaziler Dernek Başkanı Bilal Uzuncan ve 15 Temmuz Gaziler Kurucu Dernek Başkanı Vedat Çetin’i evinde ziyaret etti.


 
Ziyarette konuşan Başkan Altunay, devletimizin her zaman şehit ve gazi ailelerimizin yanında olduğunu belirterek, “Vatanları uğruna canlarını hiçe sayan aziz ve kadim insanlarımız, en değerli varlıklarımızdırlar. Şehitlerimize Yüce Mevla’dan rahmet, gazilerimize uzun ömürler, sağlık ve sıhhat dolu bir yaşam diliyorum. Bu aileleri ziyaret etmek, dertlerini ve sorunlarını dinlemek bizlerin görevi olduğu kadar, bizleri mutlu ediyor” dedi.Gazi aileleri, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger’in ziyaretinden çok mutlu olduklarını dile getirerek, devletin yanlarında olduğunu ve unutulmadıklarından dolayı teşekkürlerini ilettiler.Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku