• Diğer

Sultangazi

Altunay, Ayakkabı ve Moda Fuarını Ziyaret Etti

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı (AYMOD), ayakkabı ve saraciye sektörüne yön veren firmaların katılımıyla açılan fuarı ziyaret etti.

Altunay, Ayakkabı ve Moda Fuarını Ziyaret Etti

Okunma: 687

6 Ekim 2017 05:48
-A

+A

Alanında Avrupa’nın en büyük ikinci, Türkiye’nin ise en büyük ayakkabı fuarı olan AYMOD'da 1000'i aşkın markanın katılımıyla, yaz sezonuna ait kadın-erkek ayakkabısından, çocuk ayakkabılarına kadar klasik ve modern binlerce yeni model sergileniyor.


İstanbul Spor Ayakkabıcılar Derneği (İSAD) Başkanı Oktay Şamdanlı Sultangazi İlçemizden Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı (AYMOD)’a Stant açan ayakkabı firmaları Ersin Ayakkabı, Gamas Ayakkabı, Consept Ayakkabı, Coton Ayakkabı, Eser Ayakkabı, Forza Ayakkabı, For-tis Ayakkabı ve Eroğlu Ayakkabı olmak üzere bu firmalarımız katılım sağlamışlardır” dedi.

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Stant açan firma yetkilileriyle sohbet etti. Sultangazi isminin Ayakkabı ile anıldığını, Sultangazi Belediyesi olarak bunu önemsediklerini ifade etti. Sultangazi ilçesinin muhtelif yerlerine ayakkabı maketlerinin konulduğunu anımsatan Altunay, binlerce insan bu sektörden ekmek yiyor. Ben emeği geçen ve bu stantları açan, siz değerli iş adamlarımızı kutluyorum. İnşallah açmış olduğunuz bu fuar sizlere bol kazançlar sağlar, iyi müşteriler nasip eder” dedi.

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın kendilerini ziyaret etmesinden duydukları memnuniyeti ifade eden İstanbul Spor Ayakkabıcılar Derneği (İSAD) Başkanı Oktay Şamdanlı, “ Her zaman yanımızda olan, bizleri yalnız bırakmayan sayın Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi. 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku