Sultangazi

Altunay, 15 Temmuz Gazilerini Ziyaret Etmeye Devam Ediyor

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Beraberindeki Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Birinci ile birlikte 15 Temmuz silahlı darbe girişiminde canlarını ortaya koyan gazileri evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor.

Altunay, 15 Temmuz Gazilerini Ziyaret Etmeye Devam Ediyor

Okunma: 439

6 Temmuz 2017 19:57
-A

+A

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Beraberindeki Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Birinci 15 Temmuz silahlı darbe girişimine karşı dik duruşları ile vatanı müdafaa eden 15 Temmuz gazileri evlerinde ziyaret edilerek tedavileri hakkında bilgi edinildi.


 
Başkan Altunay, tarafından ziyaret edilen gaziler ziyaretten çok memnun kaldıkları ifade ederek şu an hiçbir sıkıntılarının olmadığını, devletimiz ve milletimizin yanlarında olmasından dolayı mutlu olduklarını, ilgi ve alakalarından dolayı devlet büyüklerine teşekkür ettiklerini ifade ettiler.


 
Gaziler ile yaptığı sohbette 15 Temmuz alçaklığını Allah’ın bir daha yaşatmamasını niyaz eden Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay,  “Biz her zaman şehit ailelerimiz ve gazilerimiz ile bir aradayız. Bu ülkenin birlik be beraberliği için canlarını ortaya koyan sizlerden uzak kalmak istemiyoruz. Allah birliğimizi bozmasın, bozmak isteyenlere fırsat vermesin” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku