• Diğer

Sultangazi

Altan, Belediye 'Sarı çizgi'yle kaldırım işgalini meşrulaştırıyor'

Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan, Sultangazi Belediyesi'nin kaldırımları işgal eden esnaflara yönelik olarak hayata geçirdiği 'sarı çizgi' uygulamasıyla kaldırım işgallerini meşru hale getirdiğini iddia etti.

Altan, Belediye 'Sarı çizgi'yle kaldırım işgalini meşrulaştırıyor'

Okunma: 1530

27 Şubat 2020 02:19
-A

+A

Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan, Sultangazi Belediyesi'nin kaldırımları işgal eden esnaflara yönelik olarak hayata geçirdiği  'sarı çizgi' uygulamasıyla kaldırım işgallerini meşru hale getirdiğini iddia etti.


 
"KALDIRIMLARI KULLANMAK YAYA VE ENGELLERİN HAKKI"
 
Ana arterlerde aşırı araç yoğunluğundan dolayı hayati risk taşıyan  engelli, yaşlı ve bebek arabalarıyla sokağa çıkan hanımların, kaldırımları kullanmak zorunda kaldıklarını söyleyen Altan, ancak kaldırım işgallerinin buna fırsat vermediğini söyledi.


 
"BELEDİYE "SARI ÇİZGİ'YLE İŞGALİ MEŞRULAŞTIRIYOR"
 
Esnaflar tarafından işgal  edilen kaldırımlara belediye tarafından adeta göz yumulduğunu iddia eden Altan, belediyenin kaldırım işgallerini sona erdirme yerine uyguladığı sarı çizgi uygulamasıyla işgale davetiye çıkardığını belirtti.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Vefalı Kara 27 Şubat 2020 10:54

Esnaf o sarı çizgiyi de dinlemiyor. Kaldırımlara resmen dükkan yapan var. 50. Yıl B Caddesi kaldırımları mini dükkanlarla dolu. Ayrıca yaz aylarında kaldırımlar çay ocaklarının işgali altında kalıyor. Bu arada 50. Yıl mahallesinde her sokak başına girilir/girilmez trafik levhaları kondu. Bu israf değil mi ? Kim takar o levhadaki uyarıları. merak ediyorum. Bu israfı da haber yapın.

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku