• Diğer

Sultangazi

Ali Öner, Hangi Partiden Aday Adayı Olduğunu Açıkladı

Sultangazi’nin sevilen ismi Ali Öner, geçtiğimiz hafta Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aday adaylığını açıklamış, hangi partiden aday adayı olduğunu sır gibi saklamıştı. Gazetemize açıklamada bulunan Öner, hangi partiden aday adayı olduğunu siz okurlarımıza açıkladı.

Ali Öner, Hangi Partiden Aday Adayı Olduğunu Açıkladı

Okunma: 658

11 Eylül 2018 18:04
-A

+A

Sultangazi’nin sevilen iş adamı, Ali Öner, Mart 2019 yerel yönetim seçimlerinde Sultangazi’den AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi aday adayı olduğunu açıkladı.


 
Ali Öner, siyaset, topluma hizmet etme yollarının başında geliyor. Tüm bunların gerçekleşmesi için ilçede yeni bir ruh, yeni bir anlayış ve yeni bir dinamizmin ortaya çıkması ve ilçenin kaderi haline gelen bazı şeylerin değişmesi gerektiğine inanıyorum.  Güzel Sultangazi’mize 15 Mahallemize hizmet etmek için Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’den Sultangazi Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığımı açıklıyorum. Amacım partimizin de desteğini alarak Sultangazi’mizi tüm mahalleleriyle bütün sorunları çözülmüş yaşanılabilinir örnek bir ilçe olmasına katkı sunmaktır. Allah’ın izinliyle buna inancım sonsuzdur. Allah yolumuzu açık etsin, durmak yok yola devam.  


 

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1