• Diğer

Sultangazi

Ali Öner, Başkan Altunay İle Sultangazi Çağ Atlayacak

Sultangazi AK Parti Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Ali Öner, 2019 yılı Mart ayında yapılacak yerel yönetim seçimlerinde AK Parti Belediye Başkanı Cahit Altunay, önderliğinde Sultangazi İlçesinin çağ atlayacağını söyledi.

Ali Öner, Başkan Altunay İle Sultangazi Çağ Atlayacak

Okunma: 1472

23 Ekim 2018 23:28
-A

+A

Öner, yaptığı yazılı açıklamada, 31 Mart 2019’da yapılacak yerel yönetim seçimlerinde Belediye Başkanı Cahit Altunay ve yeni kadroların Sultangazi’yi daha ileri taşıyacağına ve yeni ufuklar açacağına inandığını vurguladı. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın Belediye Başkanlığında kurulan yeni kadrolarla daha büyük hedeflere, daha ulvi görevlere ulaşılacaktır” dedi.


 
Öyle umuyorum ki 10 yılda yaptıklarıyla ve Sultangazi’ye kazandırdıklarıyla Belediye Başkanı Cahit Altunay ile bir dönem daha devam kararı alınacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Sultangazi 15 Temmuz Şehitler Meydanında yaptığı mitingde “ Sultangazi, nerden nereye” diyerek yapılan çalışmaları takdirle karşılamıştı. Ben şimdiden Belediye Başkanı Cahit Altunay, başkanlığında kurulacak yeni kadrolara Sultangazi’ye, milletimize hayırlı olmasını diliyorum”. İfadelerini kulandı.

  

 
Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, her alanda yaptığı çalışmalar ile Sultangazi’yi İstanbul’un 39 ilçesi içerisinde önemli bir noktaya taşımıştır. Siyasi hayatı boyunca dev projelere imza atan Başkan Cahit Altunay, liderliğindeki yeni kadrolarla her konuda çağ atlayacağına inanıyorum” dedi.   

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1