• Diğer

Sultangazi

Ali Çakın’dan Siyasi Partilere Dostluk Ziyareti

50. Yıl Mahallesi Muhtar Adayı Ali Çakın, ilçedeki siyasi parti temsilciliklerini ziyaret ederek birlik ve beraberlik temennisinde bulundu. Muhtar Adayı Çakın, CHP, HDP ve son olarak SAADET Partisi ilçe Başkanlarıyla görüştü.

Ali Çakın’dan Siyasi Partilere Dostluk Ziyareti

Okunma: 2528

28 Şubat 2019 01:10
-A

+A

Muhtar Adayı Ali Çakın beraberindeki azalarıyla birlikte ilçedeki siyasi parti İlçe Başkanlıklarını ziyaret etti. CHP İlçe Başkanı Murat Poyraz, Ali Çakın ve Beraberindeki azaları ilçe başkanlığında ağırladı. Yaklaşan yerel seçimler öncesi samimi ortamda gerçekleşen görüşmede birlik ve beraberlik temennisinde bulunuldu.


Ali Çakın ve beraberindeki kurmayları ikinci ziyaretini HDP İlçe Başkanı Atilla Bahçivan’a yaptı. HDP İlçe Başkanlığında gerçekleşen buluşma samimi bir ortamda gerçekleşti. Bahçıvan, yerel seçimlerle ilgili bilgiler verirken, Çakın 50. Yıl Mahallesinde muhtar adayı neden olduğunu anlattı. Ali Çakın, Kendilerini kabul ettiği için HDP Sultangazi İlçe Başkanı Atilla Bahçıvan’a teşekkür etti.Buradan Saadet Partisi İlçe Başkanlığına geçen Ali Çakın ve beraberinde ki heyet, Saadet Partisi Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Lütfi Bayram ile görüştü. Yerel seçimler ile ilgili sohbetler eden Çakın ve Bayram bir birlerine başarılar dileyerek ziyaretti sonlandırdı.


Muhtar Adayı Ali Çakın, AK Parti İlçe Başkanlığından randevu talep etmesine rağmen seçimler üzeri yoğun programlardan dolayı ziyaret gerçekleşmedi. Görüşme talebinin ileriki bir tarihte gerçekleşmesi bekleniyor. 


Seçimlerin dostluk ve demokrasi ortamından uzaklaşmadan yaşanması gerektiğini vurgulayan Muhtar Adayı Ali Çakın muhtar seçildiği takdirde herkesi kucaklayan bir yönetim anlayışı ortaya koyacaklarını dile getirdi.  

 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku