• Diğer

Sultangazi

Ali Çakın, 7/24 Halkın İçinde

Yıllarını verdiği emek anlayışı ile ikamet ettiği 50. YIL Mahallesi’nde Muhtar adaylığını başarıyla devam ettiren Ali Çakın, tecrübeli aza üyelerinden oluşan bir ekip ile Sultangazi’de örnek bir mahalle oluşturmak için çalışacaklarını söyledi.

Ali Çakın, 7/24 Halkın İçinde

Okunma: 4866

5 Şubat 2019 09:49
-A

+A

50. Yıl Mahallesi Muhtar adayı Ali Çakın, yaptığı açıklamada, “ Ben ve aza heyeti üyelerim Halkla bütünleşerek vatandaşın şikayetlerini birebir çözümler bulma yolunda elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Güler yüzlü, nitelikli, güvenilir, dinamik ve paylaşımcı bir anlayışla hizmet için oylarınızı bekliyoruz” dedi.

50. Yılı Birlikte Yöneteceğiz

Sultangazi, İlçesi 50. Yıl Mahallesi’nde yapmayı düşündüğü hizmetleri de kamuoyuna açıklayan Muhtar Adayı Ali Çakın, “ Fakir, hasta, yaşlı, dul ve yetimleri tespit ederek, gerçek ihtiyaç sahiplerini bularak bunların sorununu çözmek için ilgili kurumlara bildirmek. Sokak hayvanlarının bakımını ve ihtiyacını karşılamak. Çocukların hayalleri olan parkları, spor alanlarını yaygınlaştırmak. Mahallenin güvenliği için gerekli kurumlarla ilişkiye geçmek. Daha güzel, daha yeşil, daha çağdaş bir mahalle de yaşamak için yollar, alt yapılar, sokak lambaları ve temizlik alanında yapılması gereken işler için başta belediye olmak üzere su, elektrik ve doğal gaz birimleri ile birlikte hareket etmeyi temin etmek.  Mahallemizin sokaklarında, caddelerinde, iş yerlerinde halkla iç içe gönül gönüle yönetimi seven insanlarla istişarelerde bulunmak. Her zaman onların ilgi ve alakaların ihtiyacım olacak. Mahalle ve Muhtar bütünleşmesi ile birlikte Mahalleyi yönetmek gönül işidir. Halkla birlikte halk ve mahalle için gönül gönüle muhtarlığa adayım” diye konuştu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1