• Diğer

Sultangazi

Ali Boztaş’tan 10 Kasım Mesajı

Sultangazi Cumhuriyet Halk Partisi Eski İlçe Başkanı Ali Boztaş, Mustafa Kemal Atatürk’ ün ölümünün 79. yıl dönümünde Atatürk ve dava arkadaşlarını, vatanı uğruna canlarını feda etmiş şehitleri ve gazileri saygıyla andıklarını söyledi.

Ali Boztaş’tan 10 Kasım Mesajı

Okunma: 307

10 Kasım 2017 08:44
-A

+A

Başkan Boztaş, mesajında Atatürk, hayatı boyunca sürdürdüğü bağımsızlık ve uygarlık mücadelesindeki tüm gücünü Türk ulusuna olan inancından ve güveninden aldığını belirterek, “Bizler de bugün üzerimize düşen sorumlulukların bilinciyle Atatürk’ün ilke ve inkılapları ile hiç sönmeyecek bir meşale misali aydınlattığı uygarlık yolunda, kararlı ilerleyişimizi sürdürmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bağımsızlık ve hürriyet yolunda karşısına çıkan bütün engelleri aşarak, gösterdiği büyük başarılarla başka milletlere örnek olan, Türk milletine öncülük eden, milletin iradesinden güç alan Mustafa Kemal’in manevi varlığı, idealleri ve emanetleri, millet vicdanında her zaman yaşatılacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle vefatının 79. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ve dava arkadaşlarını, vatanı uğruna canlarını feda etmiş şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla anıyoruz” ifadelerine yer verdi.

Sultangazi Eski CHP İlçe Başkanı
Ali Boztaş

 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1