• Diğer

Sultangazi

AKYAD’IN YENİ BAŞKANI AHMET SÜT

Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği (AKYAD), olağan genel kongresinde tek liste ile kongreye giren Ahmet Süt oy birliği ile başkan seçildi. Kongreye katılımın yoğun olması nedeniyle katılımcılar salona sığmadılar.

AKYAD’IN YENİ BAŞKANI AHMET SÜT

Okunma: 1021

19 Kasım 2017 23:49
-A

+A

AKYAD Kurulduğu günden bu yana yaptığı etkinlikler toplumsal olaylar karşısında sergilediği duruşuyla takdir toplayan ve örnek alınan bir sivil toplum kuruluşu.
Dernek merkezinde gerçekleştirilen kongreye divan heyetinin kurulmasıyla başlandı. Gündemin okunmasının ardından saygı duruşu ve faaliyet raporu okundu.


 
Kongreye tek liste ile giren Ahmet Süt oy birliği ile başkan seçildi.
 
Kongrede birer selamlama konuşması Yapan Kurucu Başkan İzzettin Balcı, Onursal Başkan Osman Fırat, Mevcut Başkan Orhan Güzelaydın derneğin misyonu ve vizyonu hakkında bilgilendirmede bulundular.


 
Daha sonra birer konuşma yapan AK Parti Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Kavak, Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan, Kahta Dernekler Federasyonu Başkanı Av. Ali Yücel, Gergerliler federasyonu Başkanı Av. Ali Acar, Sırrı Öztürk,  ASİAD Başkanı Ömer Yıldırım STK’ların toplumsal hayattaki önemlerine değinerek AKYAD’ın çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve takdir ettiklerini belirttiler.


 
Kongrede oy birliği ile başkan seçilen Ahmet Süt, yaptığı teşekkür konuşmasında, AKYAD’ın kurucu üyeleri arasında olduğunu ve kurulduğu günden bu yana güzel işlere imza attıklarını ifade etti.  Bu güne kadar emeği geçen herkese minnettar olduğunu söyleyen Süt, güvenlerinden dolayı da dernek üyelerine teşekkür etti.  AKYAD olarak her yıl daha da büyüdüklerini ve daha güzel işlere imza attıklarını belirterek, birlik içerisinde çok daha güzel işler yapacaklarına inandığını belirtti.
Kongreye katılımlarıyla kendilerini onurlandıran katılımcılara da teşekkür eden Süt, yapacakları projeler hakkında da bilgilendirmede bulundu.
Haber Emin Doğan
Pusula İstanbul
















 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Yalçın süt istanbul 20 Kasım 2017 12:51

Akyad derneğimizin korucu başkanı sayın İzzettin balcı onursal başkan sayın Osman Fırat bayrağı yeni devreden sayın Orhan güzel aydın bunlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum .Dün akyad,da kongrede dernek salonu nu hınca hınç dolduran misafirlerde teşekkür ederim.Tek aday olarak seçilen yeni başkan sayın Ahmet süt'e yeni görevinde başarılar dilerim hayırlı olsun .

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1