• Diğer

Sultangazi

AK Parti Sultangazi Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sultangazi Kadın Kolları 5. Olağan İlçe Kongresinde mevcut başkan Nurcan Öztürkmen güven tazeledi.

AK Parti Sultangazi Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi

Okunma: 1790

25 Nisan 2018 08:35
-A

+A

AK Parti Sultangazi 5. Olağan Kongresine şu isimler katıldı.  AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Av. Şeyma Döğücü, AK Parti İlçe Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Belediye Başkanı Cahit Altunay, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Onur Uygun, AK Parti Sultangazi Eski İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, AK Parti Sultangazi Kadın Kolları teşkilatı, STK Başkanları, AK Parti İlçe Yönetimi ilçe teşkilatları başkanları, delegeler ve çok sayıda partilinin katıldığı kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Divan seçimi ile startı verilen AK Parti Sultangazi Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi muhteşem bir atmosferde başlamış oldu.Öztürkmen, Kongremiz Hayırlara Vesile Olsun

Kongrede güven tazeleyen Nurcan Öztürkmen Sultangazi Belediyesi Sahra Sultan Düğün Sarayını hınca hınç dolduran, Protokole, delegelere, partililere ve basın mensuplarına teşekkür ederek konuşmasına başladı. Öztürkmen, “Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a biz kadınlar olarak şükranlarımızı sunuyoruz. Genel Başkanımızın bize duyduğu güvenle bizler bir yandan siyaset arenasındaki yerimizi alırken hayatın her alanında yerimizi alarak söz ve karar sahibi oluyoruz. Buda gösteriyor ki kadın siyasettin nesnesi değil öznesidir” dedi.


 
Öztürkmen, Dünya Mazlumlarının Hareketiyiz
 
Öztürkmen konuşmasını şöyle sürdürdü. “Biz Sultangazi AK Kadınlar bu kutlu davanın bilinci ve sorumluluğu ile dünya mazlumlarının en büyük siyasi hareketinin gönül erleri olarak kadınların gönüllerine köprü kurarak, yüreklerini fetih ederek sevda ile yolumuza devam edeceğiz. Türkiye’nin istikbali ve istiklaline yön verecek AK Parti hizmetlerinin devamını getirecek ve hızlı bir şekilde yeni hizmetler üretecek bu kutlu yürüyüşümüzün bilincindeyiz. Önümüzdeki günlerde bayrağı daha yukarılara taşıyarak 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı erken seçimlerinde yeni bir tarih yazarak, Sultangazi’de kadının gücünü bir kez daha kanıtlayacağız. Eğer bir ülkede kadın mutlu ve güvencede ise ülke de mutlu ve güvencededir. Kadını dışlayan, insanca muamele etmeyen, insanca değer vermeyen ikinci sınf muamelesi yapan ülkeler asla ilerleyemez. Bunun bilincinde olan Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a binlerce teşekkür ediyor karşısında saygıyla eğiliyoruz.
 
 Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sultangazi Kadın Kolları 5. Olağan İlçe Kongremiz hayırlara vesile olsun diyor katılımcı yol arkadaşlarıma en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum” diyerek konuşmasını noktaladı.    
 
 

 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1