• Diğer

Sultangazi

AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Belli Oldu

Geçtiğimiz günlerde genel merkezin görevine son verdiği AK Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı'nda yeni ilçe başkanı belli oldu. İl Başkanı Bayram Şenocak, ilçe başkanlığına Avukat Abdurrahman Dursun’u atandığını açıkladı.

AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Belli Oldu

Okunma: 1206

20 Mart 2018 22:30
-A

+A

Geçtiğimiz günlerde genel merkezin görevine son verdiği AK Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı'nda yeni ilçe başkanı belli oldu. İl Başkanı Bayram Şenocak, ilçe başkanlığına Avukat Abdurrahman Dursun’u atandığını açıkladı.

Sultangazi’de Suzan Dağlar Civan, başkanlığındaki AK Parti ilçe teşkilatı geçtiğimiz günlerde genel merkez tarafından görevden alınmış, partide bir süredir yeni başkan arayışları sürüyordu. Aralarında Ahmet Yıldız, Kemal Eyyüpoğlu, Ramazan Altan, Battal Isıgan, Mevlüt Dilek ve Eyüp Erdal’ın bulunduğu 6 isim AK Parti İstanbul İl Başkanlığına çağrılmıştı. Yapılan görüşmeler sonucunda AK Parti Sultangazi ilçe Başkanlığına 46 yaşındaki Avukat Abdurrahman Dursun’u atandığı öğrenildi.

AK Parti İl Başkanı Bayram Şenocak, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, " Sultangazi ilçe başkanlığımıza Av. Abdurrahman Dursun’u atanmıştır, yeni görevinde kendisine yüz aklığı diliyorum, Allah utandırmasın." ifadelerini kullandı. 
 
 
 http://www.yasamgazetesi.net/abdurrahman-dursun--sultangazi-ak-parti-ilce-baskani-mi-oluyor-22584.html

10 Ağustos 2017 tarihinde yayınlanan haberimiz. lütfen dikkatlice inceleyin. 
 

Abdurrahman Dursun, Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı mı Oluyor?

 

İstanbul AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahman Dursun, yaklaşan Sultangazi AK Parti İlçe Kongresinde İlçe Başkanlığına aday mı gösterilecek?

 

AK Parti’de uzun yıllardır siyasetin içinde olan, İstanbul AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeliği Görevini layıkıyla yerine getiren Sultangazi ilçesinden sorumlu İstanbul AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahman Dursun,  yaklaşan ilçe kongresinde Sultangazi İlçe Başkanlığına aday mı? Gösterilecek.

Metal Yorgunluğa Son

Cumhurbaşkanı ve AK Partinin yeniden genel başkanı olan Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘parti teşkilatlarımızda metal yorgunluğu var. Partimize yeniden enerji ve sinerji kazandırmak durumundayız. Halkımıza daha fazla eğileceğiz ve sorunlarını dinleyeceğiz’ şeklinde konuşmalarının ardından geçtiğimiz hafta gazetemiz il yönetimine yakın kişilerden aldığı bilgiler ışığında İstanbul AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahman Dursun’un AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığına aday gösterileceği yönünde.

Neden Abdurrahman Dursun

Abdurrahman Dursun, uzun yıllardır AK Parti saflarında mücadele veren önemli siyasetçilerinden biridir. İstanbul AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Adıyaman doğumludur. Sultangazi’de Adıyamanlılar nüfus yoğunluğu bakımında en önlerdedir. Siyasi tercihleri her zaman olduğu gibi AK Parti'dir. AK Parti en çok oyu Sultangazi’de Adıyamanlılardan almaktadır. İlçe yönetiminde ve meclis üyeliğinde gerekli hassasiyetin gösterilmediğine inanmaktadırlar.

AK Parti’ye En Fazla Adıyamanlılar Oy Veriyor

Adıyamanlılar AK Partiye oy verseler de temsil konusunda haksızlığa uğradıklarını her fırsatta dile getirmektedirler. Bu durumu Sultangazi’de yaşayanlar bildiği kadar İstanbul AK Parti İl Başkanlığı da farkındadır. Bazı eksiklikleri gidermek adına Abdurrahman Dursun, aday gösterilebilinir. Aldığımız sağlam bilgiler bu yöndedir.

Abdurrahman Dursun’da sinerji ve enerjiyi var

AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığına aday gösterilecek olan İstanbul AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Adıyamanlı Abdurrahman Dursun, Parti içerisinde görev aldığı süreçte her referandum ve seçim süreçlerinde gece gündüz demeden çalıştı. Çalışmalarda performansını yüksek tutmaya özen gösterdi.  Cumhurbaşkanının ifade ettiği gibi bu sinerji ve enerjiyi kendisinde fazlasıyla var. Sultangazi’de küskünler varsa bunlarla görüşmeyi ve halkın sorunlarına daha fazla eğilmeyi kendisine görev addeden bir yapıya sahip. Bu nedenlerden ötürü yapılacak AK Parti Sultangazi ilçe kongresinde İstanbul AK Parti İl Başkanlığı tarafından ilçe başkanlığı koltuğuna aday gösterilecek. 



Haberimiz Yalanlandı. Şimdi ne Olacak
 
10 Ağustos 2017 tarihinde yasamgazetesi.net internet sitesinde “ Sultangazi AK Parti İlçe Başkanlığına Abdurrahman Dursun mu? Atanacak” haberimizi iki saat sonra gönderdiği mesajla yalanlayan Dursun, “ Teşkilatımızın çok değerli mensupları, vefakar ve cefakar kardeşlerim; Uzun zamandır il yönetiminde bulunmam hasebiyle birçok ilçemizi iyi tanıyor, çalışmalarının ne şekilde yürütüldüğünü takip ediyorum. İlçe koordinatörlüğüne atanmamdan itibaren, Sultangazi teşkilatımızın gayretli, verimli ve hasbi çalışmalarını takdir ediyor, her platformda bahsediyor ve birçok ilçemizden önde bulunduğumuzu ifade ediyorum.
 
Sultangazi yönetimimiz ve ebetteki kıymetli ilçe başkanımız, teşkilat tarafından sevilen, gayretli, çalışkan ve her türlü övgüyü hak edecek çalışmalar yapmaktadır. Ve ben bunların şahidiyim. İlçe Başkanlığımız ile ilgili her hangi bir değişiklik düşünülmemekte olup, değişmemesi için de elimizden gelen gayreti gösterdiğimizi bilmenizi isterim.
 
Rabbim teşkilatımızın birlik ve beraberliğini korusun, her türlü fitneden bizleri muhafaza eylesin” demişti. 

 

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1